Olivetti Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Yazar kasalar, günlük hayatımızda ya da yaptığımız bir alışverişte gittiğimiz bir yerde kredi kartı, banka kartı, nakit gibi ödeme işlemlerinin kaydedilerek kesintiye uğradığı cihazlardır. Yazarkasalar ziyaret ettiğimiz her yerde görünür. Ülkemizde yazar kasa denilince akla ilk gelen firmalardan biri 20 yıldır bu işin içinde olan Verifone. Olivetti adlı yazar kasası ile şirket, dünya çapında 80'den fazla ülkede hizmet vermektedir. Her iş var.

Olivetti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Verifone tarafından üretilen ve birçok hizmeti içeren Olivetti ülkemizde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Olivetti yazar kasa, sahip olduğu tüm imkanlarla işletme sahiplerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Verifone tarafından üretilen Olivetti yazarkasadan, yaşayabileceğiniz her türlü sorun veya diğer ödeme cihazlarıyla ilgili sorunlarınız için firmanın verdiği müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Olivetti Telefon Numarası

0 212 335 34 34

Yukarıda belirtilen iletişim numarasını hafta içi her gün mesai saatleri içinde arayarak sorun ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. İsteğiniz üzerine uzmanlar, sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçecektir.

Olivetti Faks Numarası

Günümüzde ülkemizin en önemli yazar kasa markalarından biri olan Verifone tarafından üretilen Olivetti yazarkasalar, sahip olduğunuz ve sahip olduğunuz yazar kasa ile ilgili herhangi bir sorun veya şikayetiniz varsa, rahatlıkla yapabilirsiniz aşağıdaki faks numarasıyla Olivetti'ye özel olarak sağlanan şirketin müşteri hizmetlerine iletin ve uzmanlardan destek isteyin.

Olivetti Faks Numarası [19659006] 0 212 335 34 35

Olivetti İletişim

Son olarak, web sitesinde verilen iletişim formu aracılığıyla şirket tarafından sağlanan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şirkete iletmek istediğiniz şikayet, istek, öneri, teşekkür ve görüşlerinizi web sitesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak yazabilir ve iletebilirsiniz. En kısa sürede yetkili kişilerden mesajınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Olivetti Sosy kırmızıMedya

Verifone'un resmi sosy kırmızımedya hesaplarını takip edebilir, yeni ürünler ve gelecek kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Olivetti Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri sonrası ilk olarak Müşteri Temsilcisi üzerinde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Olivetti Çağrı Müşteri hizmetleri & Olivetti Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Olivetti Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Olivetti Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. NALAN

    %%yazar&& Mrb sayfan harbiden mükemmel, sağolun

  2. HARUN

    %%yazar&& Mrb web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım