Nissan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Dünyanın önde gelen otomobil üreticisi markası Japon devi Nissan, dünya çapında birçok satış noktası ve merkezine hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze her zaman en kaliteli arabaları üreten Nissan markası, satış noktaları ile ülkemizin bir çok şehrinde hizmet vermektedir.

Nissan firması müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. Şirket her zaman müşterilerinin yanında durmakta ve müşteri memnuniyeti için müşteri hizmetleri ile onları desteklemektedir. Müşteri hizmeti olarak satış öncesi ve satış sonrası da dahil olmak üzere her türlü konuda uzmanlardan destek sağlanmaktadır. Şirket bünyesindeki tüm destek çalışanları tecrübeli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Nissan Türkiye Müşteri Hizmetleri

Nissan markasını daha iyi kullanarak veya söz konusu teknik servisten hizmet alırken aldığınız araçlarla her konuda Türkiye servisinden iletişim kanallarında yaşayabilir müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak yol yardımı talep edebilir veya servis randevusu alabilirsiniz.

Nissan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nissan markası, müşterilere satış öncesi veya satış sonrası destek almaları için müşteri hizmetleri sağlar. Aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak yetkili şahısile iletişime geçebilir ve her türlü konuda yardım alabilirsiniz.

Nissan Telefon Numarası

0216651 84 20

Nissan Türkiye 7/24 Yol Yardım Numarası

0212225 49 59

Nissan müşteri hizmetleri, hafta içi 09.00 – 18.00 çalışma saatleri arasında tüm müşterilerine en hızlı hizmeti veriyor . Yol yardım desteği 7/24 destek sağladığı için günün her saatinde aranabilir.

Nissan İletişim

Ayrıca Nissan'ın web sitesinde bulunan iletişim formu aracılığıyla müşteri hizmetlerinden yararlanma talebinde bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim formunu doğru bir şekilde doldurmanız gereken alanları doldurmak ve mesajınızı yazmak. Bunlar, başvurunuzun doldurma anı taleplerinden oluşur ve yetkili kişiler tarafından size en kısa sürede geri verilir.

Nissan Şikayet Hattı

Nissan Türkiye hattı üzerinden üretilen şikayetleri daha hızlı bir şekilde servisinize veya bayiinize şikayette bulunmak için yetkili kişilere iletebilirsiniz. Aşağıdaki şikayet hattıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır:

Nissan Şikayet Hattı

0 216 651 84 20

Nissan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim postası ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Nissan Müşteri Müşteri hizmetleri & Nissan Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Nissan Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Nissan Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *