Hacıoğlu Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Hacıoğlu çağrı merkezi telefon numarası nedir? Hacıoğlu, catering sektörüne ilk olarak 1965 yılında küçük bir dükkanda geleneksel lezzetler sunarak girdi. Tamamen aile işletmesi olan Hacıoğlu Restaurant, nesilden nesile işletilmeye devam ediyor. Hacıoğlu ile unutulmuş geleneksel lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Hacıoğlu

1965 yılında küçük bir dükkana giren gıda sektöründe her yıl büyüyen ve gelişen Hacıoğlu, ilk olarak Bursa'da hizmet vermeye başladı. Artık marka haline gelen restoran zinciri Hacıoğlu, gelişmeye ve dev bir markaya dönüşmeye devam ediyor.

Tamamen geleneksel lezzetlerin sunulduğu Hacıoğlu, hizmete girdiğinde lahmacun ve kebapçılar şeklinde hizmet veriyordu. Daha sonra üzerine koyarak geliştirmek isteyen Hacıoğlu, 1993 yılında lahmacunda'da hızlı hizmete geçerek dünyada bir ilk gerçekleştirdi. Getirdiği bu yenilik sayesinde catering sektörüne devrim niteliğinde bir yenilik getirmiştir. Bu yenilik sayesinde şirketin büyümesi ve gelişmesi daha hızlı gerçekleşmiştir. Ve tüm restoranlar, sağlık kriterlerine göre hizmet verilip verilmediğini de içerecek şekilde düzenli olarak kontrol edilmektedir. Tüm ürünler yerel üreticiler tarafından üretilen malzemelerden oluşmaktadır. Çalışanlar hijyen kurallarına uygun hizmet verir.

Hacıoğlu Restaurant, lezzetli yemek servisi ile gelen müşterilerine her zaman güler yüzlü ve hızlı bir şekilde servis edilir. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak, şirketin hedeflediği en önemli konudur.

Tamamen geleneksel lezzetlerden oluşan restoranlarda verilen güler yüzlü hizmet ile tüm ürünler keyifli ve lezzetli bir şekilde geliyor ve bunlardan yararlanabilirsiniz. Hacıoğlu Restaurantları sayesinde en iyi deneyim ile restoran hizmeti alabilirsiniz.

Hacıoğlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şirket, müşterilerden gelebilecek şikayet veya önerilere daha hızlı dönüş sağlamak için aşağıdaki numaradan müşteri hizmetleri desteği vermektedir. [19659004] 0216 387 30 30

Hacıoğlu Faks Numarası

Aşağıdaki faks numarasından da müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

0216 387 65 47

Hacıoğlu Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde görüldü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Hacıoğlu Çağrı Müşteri hizmetleri & Hacıoğlu Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Hacıoğlu Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Hacıoğlu Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. REZAN

    %%yazar&& selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

  2. MUSTAFA

    %%yazar&& Selam sayfan inanki dikkat çekici, sağolun

  3. ORHAN

    %%yazar&& Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım