Glovo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Destek Hattı

İnternet kullanımının artmasıyla, insanlar günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için çevrimiçi alışveriş sitelerini kullanmaya başladı. Ülkemizde hizmet veren online alışveriş sitelerinden biri olan Glovo'yu kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilir ve onlara sahip olabilirsiniz. Glovo ile tüm alışverişlerinizde en avantajlı ürünlere ulaşabilirsiniz.

Glovo çevrimiçi alışveriş sitesi, müşteri memnuniyeti için tüm sorunlarınızı dinlemek ve size destek sağlamak için Glovo Destek Merkezi adlı bir hizmet sunmaktadır. Yetkili kişilerle iletişime geçebilir ve merkezde farklı iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz. Glovo ayrıca 7/24 canlı yardım hattı hizmeti sunmaktadır.

Glovo Müşteri Destek Merkezi

Glovo, müşterileriyle daha yakından ilgilenmek ve her zaman onların yanında olmak için birçok farklı şekilde destek hizmetleri sağlar. Glovo'daki yetkili kişilerden destek almak istiyorsanız, kullanabileceğiniz iletişim hatlarına bir göz atalım.

Glovo Canlı Destek

Glovo üzerinden yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız sorunları yetkili kişilere iletmek için mesai saatleri içerisinde site üzerinden Glovo canlı destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. ve sorunu çözmek için destek alabilirsiniz. Glovo canlı desteğin yanı sıra, doğrudan alışveriş yaptığınız firma ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunu ileterek destek talep edebilirsiniz.

Glovo İletişim

Yaşadığınız soru veya sorunlarınız için Glovo'daki yetkili kişilerden e-posta yoluyla da hizmet talep edebilirsiniz. yetkili kişilere. Size geri bildirim sağlayarak en hızlı şekilde destek sağlanır. Aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz:

Glovo posta adresi

[email protected]

Glovo Center İletişim

İletişim yoluyla beklediğiniz ilgiyi veya çözümü bulamazsanız Glover Center yukarıda bahsedilen kanalları ziyaret edebilir ve buradan destek alabilirsiniz. Glovo Merkezleri yüz yüze destek hizmetleri sağlar. Glovo Merkezlerinin adres bilgilerini sitede bulabilirsiniz. Glovo şimdilik ülkemizde yüz yüze destek olarak Ankara, İstanbul ve İzmir'de hizmet vermektedir.

Glovo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Destek Hattı sonrası ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Glovo Müşteri Müşteri hizmetleri & Glovo Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Glovo Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Glovo Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Hamza

    Hesabım çalındı