Galatasaray Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye'nin en büyük spor kulübü ve Türkiye'nin en büyük parti grubu ile İstanbul Galatasaray kulübünün oluşumuyla üç büyük takımdan biridir. Başarıları ve tarihiyle ülke sporunda çok önemli bir yere sahiptir. 1905 yılında kurulan, ülkenin ikinci kulübüdür. Ali Sami Yen, Galatasaray kulübünü kurarken şunları söyledi; Ali Sami Yen, Galatasaray'ın " M olarak İngilizler gibi kolektif oynamak, bir renge ve bir isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek için kurulduğunu belirtti. " Galatasaray

kulübü kuruldu. her spor dalında yer almış ve her sporda önemli başarılar elde etmiştir. Avrupa'daki kulüp bazında Türk futbolunun en büyük başarıları Galatasaray UEFA Kupası ve Süper Kupa başarısıdır.

Galatasaray ilk olarak Ali Sami Yen stadında oynamasına rağmen, daha sonra Galatasaray 2011 yılında yeni stad TT Arena stadında oynamaya başladı. Galatasaray'ı sarı ve kırmızı renklerle temsil ediyor. Maskotu aslandır. Ultraslan, Galatasaray'ın en büyük taraftar grubudur.

Galatasaray en çok futbolla tanınır ancak basketbol, ​​voleybol, boks, atletizm, yelken, kürek, masa tenisi, yüzme gibi birçok spor dalında yarışır.

Galatasaray Spor Okulları [19659003] Galatasaray'da futbol akademisi, voleybol okulu, basketbol okulu, yelken okulu, yüzme okulu, binicilik okulu ve judo okulu bulunmaktadır.

Galatasaray Tesisleri

Galatasaray futbol kulübü, iç sahadaki maçlarını Türk Telekom Arena stadında oynuyor. Futbol kulübü, antrenman ve kampçılık gibi faaliyetlerini Florya Metin Oktay Tesislerinde yürütmektedir. Bunların dışında Galatasaray'ın kullandığı diğer tesisler; Galatasaray Kalamış Tesisleri, Galatasaray Adası, Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu, Galatasaray Beyoğlu Hasnun Galip Kulüp Merkezi, Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesisleri ve Galatasaray Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri

Galatasaray Müşteri Hizmetleri

Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Stadyum

Huzur Mahallesi. 34415 Seyrantepe

Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0 212 305 19 05/305 19 01

Faks: 0 212 273 28 59

Galatasaray Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>