Fenerium Müşteri İletişim Yolları

Fenerium Lisanslı Taraftar Ürün Satış Firması

Fenerium, Fenerbahçeli taraftarların lisanslı kulüp ürünlerini satın alabilmesi için 2000 yılında kurulmuş Fenerbahçe Spor Kulübü‘ne bağlı anonim bir şirkettir. Genel merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunan Fenerium, Türkiye’nin birçok ilinde mağazaları ile hizmet vermektedir. 83 aktif hizmet veren ana mağazası ve yüzlerce distribütör mağazası ile Fenerbahçeli taraftarın hizmetinde olan Fenerium ayriyeten Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Hollanda da lisanslı ürünlerin satışını mağazalarında gerçekleştirmektedir. 

Günümüz çağının en önemli getirisi olan e-ticaret olanağını kullanan Fenerium, fenerium.com ve fenermarket.com web siteleri üzerinden online satış yapmaktadır. Türkiye genelinde spor kulübü lisanslı ürün satan firmalar arasında en fazla satış hacmine ve ciroya ulaşan Fenerium ayrıyeten yine alanında en fazla ihracat yapan firma ünvanını da taşımaktadır. 63 ülkede tescil hakkına sahip olan Fenerium, bu ülkelerde bulunan taraftarlarına sitesi üzerinden lisanslı ürün satış işlemlerini kolayca yapmasını sağlamaktadır. Pazarlama alanında projelerin üretilmesi ve geliştirilmesi, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu‘nda bulunan Fenerium firma yönetim bürosunda gerçekleştirilmektedir. 

 

Fenerium Online Alışveriş Fırsatı 

Fenerbahçe Spor Kulübü lisanslı ürünlerine Fenerium‘un e-ticaret siteleri olan fenerium.com ve fenermarket.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Erkek, kadın ve çocuk olmak üzere 3 sınıfta ürün satışı yapan Fenerium; antrenman, giyim, ev / yaşam, aksesuar, outlet olarak 5 kategoride hizmet vermektedir. Taraftarları için kaliteli ürünleri uygun fiyata lisanslı bir şekilde sağlayan Fenerium, ülkemizde özellikle de taraftarı tarafından fazlaca tercih edilen bir firma olmuştur.

 

Fenerbahçe’nin Yeni Mobil Uygulaması : MOHİKAN

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Fenerbahçe, taraftarının kullanabileceği yeni bir uygulama ile gündeme bomba gibi düştü. Taraftarlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Mohikan uygulaması daha yayınlandığı ilk günde yüzbinlere varan indirme sayılarına ulaşmıştır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi olan Fenerium cüzdan özelliği yaptığınız alışverişlerden kazançlı çıkabileceksiniz. Mağazalardan yapılan siparişler ile bonus puanlar kazanabilecek ve bu puanlarla yeni fırsatlar kazanabileceksiniz. Bunun gibi birçok cazip özelliği Mohikan uygulamasını yükleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Fenerium Müşteri İletişim Yolları

 

E-Posta : [email protected]

 

Telefon : 444 1907

 

Web Site : fenerium.com

 

İstanbul Adres : Bağdat Cad. No.2 Şükrü Saracoğlu Stadyumu 34724 Kızıltoprak İSTANBUL, Kadıköy

 

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Fenerium Müşteri Müşteri hizmetleri & Fenerium Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Fenerium Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Fenerium Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *