Tosla Virtual Piggy Bank Kullanıcı Destek Yolları

Tosla San kırmızıKumbara

Tosla Akbank girişimi olan AkÖde tarafından geliştirilmiş ve müşterilere sunulan san kırmızıbir kumbara uygulamasıdır. Kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Tosla ülkemizde en çok kullanılan dijit kırmızıpara kutusu uygulamalarından biri haline gelmiştir. Kullanıcılarını her ay yeni bir kampanyayla karşılayan Tosla 7/24 para alma ve gönderme özelliği ile rakiplerine göre sürekli kullanım imkanı sunuyor. Kendi Tosla Kart veya Akbank ATM'lerinden kartsız işlem seçeneği ile hesabınıza para yükleyebilir veya çekebilirsiniz. Hesabınızda bulunan bakiye ile oyunlar ve diğer platformlar için e-pin satın alabilirsiniz. Üstelik Tosla 'in sunduğu uygun fiyatlar ile daha karlı alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Tosla Kartı Özellikleri

Tosla Kartı ön ödemeli olarak sınıflandırılan fiziksel bir karttır. Akbank altyapısı ile Teknosa veya Carrefoursa mağazalarından kolayca kart satın alabilirsiniz. Akbank ATM'lerinden kartınızın hesabına ücretsiz para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Kısacası, bilinen büyük dijit kırmızıpara kutusu uygulamaları Tosla Card ile kartların yaptığı her şeyi kolayca yapabilirsiniz.

Tosla'nın Yeni Projesi: Spend Splits

Tosla'da arkadaşlarınızla bir grup oluşturarak kimin ne kadar harcadığını kolayca öğrenebileceğiniz bir projedir. Bu proje sayesinde borçlanma yok, kim neyi ödedi, kim daha az ödedi. Herkes ne kadar harcadıklarını gruba yazar ve Tosla bunu hesaplar ve ayın sonunda bir rapor hazırlar. Bu sayede & # 39; kimin ne kadar harcadığını & # 39; ve & # 39; kim neyi aldı & # 39; Ana sayfadaki profil bölümünden gruplara erişerek bu özelliği kullanabilirsiniz.

Tosla Virtu kırmızıPiggy Bank Kullanıcı Destek Yolları

E-Posta: [email protected]

Telefon Numarası: +90 (850) 477 0867

[19659037] Canlı Destek: Mobil uygulama üzerinden yapılır.

Web Sitesi: tosla.com

İstanbul Adres: Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Merkez Girişi (Kule 2) Apt. No: 2/2 Kat: 4, 34330

Beşiktaş / İstanbul

Tosla San kırmızıKumbara Kullanıcı Destek Yolları yazısı ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde yer aldı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>