Nesine.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nesine.com, D Elektronik Şans Oyun ve Yayıncılık A.Ş. 2006 yılından beri Spor Toto'nun yas kırmızıelektronik distribütörüdür. Nesine.com güvenilir, eğlenceli ve yenilikçi bir oyun sitesidir. DOL'daki Nesine.com aynı zamanda Milli Piyango İdaresi'nin yas kırmızıelektronik distribütörüdür. Ayrıca 2006-20 Temmuz 2011 tarihleri ​​arasında Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Hukuki Elektronik Dağıtım Departmanı at yarışı sonuçlarında ve güncel sürümlerde Nesine.com atını güvenli bir şekilde sunmaktadır. [19659002] Nesine.co I [19659003] Nene. com, üyelerine İddaa maçlarını izleme imkanı sunan ve Kasım 2012'den bu yana pek çok İddaa ligi maçını web sitesinde ve mobil platformunda yayınlayan bir elektronik trader. Nesine.com, milyonlarca üyeyi bir araya getiren İddaa kupon paylaşım platformu Kupondaş'ı hayata geçirdi. Açık ve kapsamlı oyun istatistiklerinde yayınlanan yorum videoları yardımıyla, insancıllaştırılmış tasarımı ile, anlaşmalı tüm banka hesaplarına 7/24 anında gelir yatırabilirsiniz.

Nesine.com'un Avantajları

Gelişmiş iPhone ve Android uygulamaları ile uyumlu mobil web ve mobil cihazlarda bahis oynayabileceğiniz cihaz web sitesi. Milli Piyango İdaresi'nin yas kırmızıelektronik satıcısı olarak, Türk sporu ve Spor Toto oynayan sporseverler için kaynak yaratan projeleri bulunmaktadır. 18 yaş ve üzeri her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Nesine.co üyesi olabilir. Nesine.com üyeliği ücretsizdir. Nesine.com, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na tam uyum sağlamakta ve kullanıcılardan elde ettiği kişisel bilgi ve verileri işleyip saklamaktadır.

Hesap hareketleriniz ve oynadığınız oyunlar hakkındaki bilgiler elektronik olarak kaydedilir. Ayrıca, size sunulan hizmetleri iyileştirmek için kayıtlarınızdaki değişiklikleri gözden geçirir ve izlerler.

Spor Toto kuponları oluşturmak ve oynamak için ana sayfadaki "Spor Toto" linkinden ulaşabileceğiniz Spor Toto programında aktivite tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Tercihinizi belirledikten sonra, kupon üzerinde birden fazlasını seçebilirsiniz. Ardından "Şimdi Oyna" butonuna tıklayın ve kuponun oynanabilirliğini kontrol edin ve onay aşamasına girin. Bu aşamada "Onayla" butonuna tıklayarak kuponu oynayabilir veya kupon üzerindeki "Geri" ok butonuna basarak işlemi ipt kırmızıedebilir ve seçimi yeniden düzenleyebilirsiniz. ödeme sorunlarının çözülmesi, öneri ve şikayetlerin bildirilmesi gibi süreçler. Nesine.com müşteri hizmetleri iletişim numarası sayesinde merak ettiğiniz her türlü soru hakkında bilgi alabilir, müşteri temsilcisinden sorularınıza yanıtalabilirsiniz. Kendi başınıza bir çözüm geliştiremiyorsanız, resmi web sitesi Nesine.com'dan, gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve en güvenli seçimdir,

Nesine.com müşteri hizmetlerine bağlanmak için bir süre bekleyebilirsiniz. . Müşteri temsilcileri hattaki çağrı yoğunluğuna göre kesinlikle size geri dönecek, soru ve şikayetlerinize çok dikkat edeceklerdir. Nesine.com müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim numarasından iletişime geçerek destek veya yardım alabilirsiniz. Aldığınız hizmette olası sorunlara çözüm sağlamak için müşteri hizmetleri departmanları ile görüşmeleri kayıt altına alabilirler ve bu kayıtlar sadece firmanın eğitiminde kullanılır.

Nesine.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası:
0850 558 0 558 [19659004] Müşteri Hizmetleri Faks:

0212 328 16 66

E-Posta Adresi:

[email protected]

Adres:

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Cad. No: 12 Trump Towers Kule 2 Kat 14-15 Şişli / İstanbul

Nesine.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Nesine.com Müşteri Müşteri hizmetleri & Nesine.com Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Nesine.com Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Nesine.com Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. HASAN

    %%yazar&& Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım