Nakit Para Transferi Müşteri Hizmetleri

Nakit Para Transferi müşteri hizmetleri hakkında bilgi: 2009 yılında sektöre giriş. Nakit Para firması 2010 yılında Türkiye'de resmi olarak 6493 sayılı Kanun kapsamında gerekli tüm işlemlerin tamamlanması ile "Para Transferi" faaliyetine başlamıştır. Nakit Para firması Türkiye'deki ilk Elektronik Para ve Ödeme Hizmeti Lisansı alanında bir para transfer şirketi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana uzun süre devam etmek istedikleri Cash Money hizmetlerini Türkiye'de her yıl geliştirerek büyümeye devam ediyor.

Şirket adına ortaya çıkabilecek tüm sorunların müşteri memnuniyeti olduğu için, aksaklık, müşterilerinin mağduru olmak adına her saat müşteri hizmetleri hattına ulaşmaktadır. İletişim numaralarını kullanarak bu hatlardan destek alabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Nakit Para Transferi Müşteri Hizmetleri Telefon

Nakit Para Transferi, bölgesel ve küresel olarak elektronik ödemeler ve para hizmetleri sağlar. Ülkemiz yas kırmızıolarak hizmet veriyor. 40'a yakın bayi ile büyümeye devam etmekte ve transfer hizmeti vermektedir.

Cash Money ile hem yurt içi hem de yurt dışı kişilerle para transferi yapmak istiyorsanız Cash Money firmasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Firma tarafından sağlanan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek her konuda yetkili kişilerden bilgi alabilirsiniz. Şirketim şikayet bildirimleri için özel bir hat hizmeti ve müşteri hizmetleri hattı sunmaktadır. Şikayetlerinizi belirlenen numara üzerinden firmaya kolayca iletebilirsiniz ve şikayetleriniz hızlı bir şekilde çözülecektir. Sosy kırmızımedya hesapları genellikle güncel kampanyalar ve duyurular hakkında bilgi verir.

CMT Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlantı

Müşteri hizmetleri haftanın 7 günü belirli iş saatleri içinde kullanılabilir. Pazartesi – Cuma: 09.00 – 18.00 ve Cumartesi – Pazar 09.00 – 17.30 saatleri arasında iletişim numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakit Para Transferi müşteri hizmetleri ile ilgili soru ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz. [19659014] Nakit Para Transferi sonrası Müşteri Hizmetleri ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>