Kibar Dış Ticaret A.Ş. İletişim bilgileri

Çağrı Merkezi İletişim Numarası Kibar Dış Ticaret

Türkiye'nin ihracat alanında tanınmış şirketlerinden Kibar Dış Ticaret A.Ş. 1985 yılında ülkemizde faaliyete başlamıştır. [19659003] Kibar Dış Ticaret A.Ş. Kibar Holding'e bağlı Kibar Holding'in de kurucusu olan Asım Kibar tarafından kuruldu . Kısa sürede geniş bir müşteri yelpazesine ulaşma Kibar Dış Ticaret A.Ş. ülkemizin önde gelen ihracat firmalarından biri haline geldi. Ülkemiz ve diğer ülkeler olumlu geribildirim alanı ile yapılan projeler Kibar Dış Ticaret A.Ş. sayesinde yurtdışında göstermiş olduğu başarılı ilerlemeler sayesinde Türkiye İhracatçı ilk 1000 başarılı ihracatçı firma her yıl yayın yapmaktadır. sıralamada yer alır. Aynı zamanda dünya çapında yayınlanan başarılı ihracatçılar listelerinde de yer almaktadır.

Kibar Dış Ticaret A.Ş. Faaliyet Alanları

Kibar Dış Ticaret A.Ş. birçok endüstriyel ürünü ihraç eder. Başlıca çalışma alanları; Alüminyum, demir, uçak koltuğu malzemeleri, güneş panelleri, Hyundai araç bileşenleri ve yapı malzemeleri örnekleri. Kibar Dış Ticaret A.Ş. Birden fazla alanda geniş bir yayılıma sahip olan bölgelerinde bulunan ürünlerin ihracatını başarıyla gerçekleştirmektedir. Kurulduğu 1985 yılından bu yana her yıl ihracat hacmini artıran ihracatçı firma, istikrarlı bir şekilde ihracat hacmini artıracak alanlara yönelmektedir.

Kibar Dış Ticaret A.Ş. İletişim Yolları

Kibar Dış Ticaret A.Ş.'nin iletişim merkezi danışmanlığı ve Türkiye İstanbul de mevcuttur. Ofis İstanbul'un Karaköy semtinde Tersane Caddesi Işık İş Merkezi 92 numaradadır. Ofis iletişimi için +90 (212) telefon numarası ile hizmet verilmektedir. ) 256 4970 ve +90 (212) 237 5120 faks numarasıdır. İnternet üzerinden kibardisticaret.com.tr web sitesi ve [email protected] mail adresi ile de iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul merkez iletişim numarası için tıklayın: +90 (212) 256 4970

Kibar Dış Ticaret A.Ş. İletişim Bilgileri ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>