Kaspersky Müşteri Hizmetleri ve Destek Hattı Hakkında ayrıntılar

Kaspersky müşteri hizmetleri ve destek makalemizde. Bilgisayarlarımıza eriştiğimiz web sitelerine veya indirdiğimiz programlara virüs bulaşma riski vardır. Virüs bulaşması durumunda, bilgisayarlarımızdaki tüm bilgiler çalınabilir veya bilgisayarın performansının yavaşlamasına ve bozulmasına neden olabilecek sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için bilgisayarlarımızı koruyan programlar var. Bu programlar Antivirüs programlarıdır. Bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz birçok ücretli, ücretsiz programı indirebilir ve kullanabiliriz. Önemli olan indirdiğiniz virüsün performansı ve özellikleridir.

Kaspersky

Size önerdiğimiz virüs programı Kaspersky Antivirus . Bu program, sahip olduğu özellikler sayesinde güçlü bir koruma ile bilgisayarlarımıza bulaşmak isteyen tüm kötü amaçlı yazılımları engelleyerek bilgisayarımızı güvende tutar. Ve programdaki farklı güvenlik seçeneklerini seçerek istediğiniz güvenlik önemini ayarlayabilirsiniz. Kullanımı basitbir programdır.

Kaspersky Antivirus ile bilgisayarlarınızı 15 dakika içinde tamamen tarayabilir ve bulup virüslere veya gereksiz yazılımlara karşı kaldırabilirsiniz.

Kaspersky Müşteri Hizmetleri

Kaspersky Antivirus programı, üst düzey bilgisayar güvenlik hizmeti ile çoğu bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen antivirüs programıdır. Şirket verdiği kaliteli hizmet ile müşterilerinden gelebilecek şikayet ve sorunları dinlemek, şikayet ve sorunları çözmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Çağrı merkezi, müşterilerin gelen aramalarına en hızlı şekilde yanıtvererek yaşadığı sorunları çözmeye çalışır. Yaşayabileceğiniz her türlü sorundan sonra Kaspersky çağrı merkezini arayarak çözüm hizmeti alabilirsiniz.

Çağrı merkezleri hizmetini kullanmak için Kaspersyk kullanıcısı olmanıza gerek yoktur. Yeni bir üyelik açmak ve Kaspersky paketleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, kolayca erişebilir ve ne istediğinizi sorabilirsiniz.

Kaspersky, birçok müşteri hizmetleri taşıma hizmetine sahiptir. Müşteri hizmetleri ile aşağıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz:

Kaspersky Telefon ve Adres Bilgileri

Merkez Adres: Ağaoğlu My Prestige, Barbaros Mahallesi, Sarkaç Sokak. No: 1 Kat: 11 Daire: 91-92 Ümraniye – İstanbul – Türkiye [19659009] Kaspersky E Mail [19659012] [email protected] I [19659013] Kaspersky Müşteri Hizmetleri ve Destek Hattı ilk olarak Müşteri Temsilcisinde Görüldü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>