Doğuş Çay Gıda A.Ş. Müşteri Destek Hattı

Doğuş Çay Gıda A.Ş. Müşteri Destek Hattı

Doğuş Çay 1985 yılında bir aile şirketi olan Doğuş Holding tarafından kurulmuştur . Doğuş Holding'in yaptığı ilk yatırım olan çay sektörü bugün aktif olarak devam etmektedir. Ordu'da kurulan Doğuş Çay kuruluşunun ilk yıllarında müşterilerine dökme çay ambalajı şeklinde satışa sunmuştur. Zaman içinde artan satış hacmi ve talebe yanıt olarak geliştirdiği çay çeşitlerini üretmeye devam etti. Günümüzde toplumun büyük çoğunluğu tarafından sevilen yeşil çaylar, çay sarsıntısının ortaya çıkmasıyla birlikte birçok çeşitle de üretilmiştir. Bergamotlu çay poşetleri, ananaslı akasya, limon, chai, yasemin ve meşrubat, kaliteli tadı ve basittüketimi ile oldukça popülerdir. Doğuş Çay çay sektöründe gerçekleştirdiği bu yenilikler, özellikle Türkiye ve tüm dünyada çay tüketenlerin sesini duyurarak glob kırmızıbir marka haline gelmiştir. Doğuş Holding Doğuş Çay markalı firma birden fazla sektörde hizmet veren Doğuş Holding'in adının duyurulmasında büyük bir yere sahiptir.

Doğuş Çay Üretim Hacmi

Doğuş Çay Rize'deki 5 çay işleme fabrikası ile üretimini gerçekleştiriyor. Çay sektörünün geliştiği Rize'de toplanan çaylar, Ordu'da 1 adet çay paketleme fabrikasında paketlenerek tüketime sunulmaktadır. Çay, makine sistemleriyle el değmeden ambalajlaması sayesinde hijyenini korur. Böylelikle Doğuş Çay; TSE, ISO 9001, ISO 22000, 15014001 ve OHSAS 18001 belgelerini almıştır. Ayrıca AB denetiminden tam not alan Doğuş Çay ürünleri başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Kuruluşundan bu yana 1 milyar TL ciro düzeyine ulaşan Doğuş Çay Capit kırmızı500 dergisinin yayınladığı "En Yüksek Ciroya Sahip Türk Firmaları" listesinde 2015, 2016 ve 2019 yıllarında ilk 300 şirket arasında yer almaktadır. Ülkemizde çay sektöründe hizmet veren ilk 3 firmadan biri olarak kabul edilen Doğuş Çay istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Yılda 50.000 ton artan üretim seviyeleri Doğuş Çay hem kalite hem de üretim hacmi olarak bu seviyede çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğuş Çay Geniş Ürün Yelpazesi

Doğuş Çay özellikle çay sektöründe başarılı üretim sürecine devam etmektedir. Dökme çay, poşet çay ve buzlu çay gibi kategorilerde üretim yapan Doğuş Çay ürün yelpazesini genişletmek amacıyla diğer gıda sektörlerinde de yer almaktadır. 1994 yılında ürünlerini saklamak ve satmak amacıyla kurulan şeker fabrikası ile başlayan çayın dışında ürün portföyünü genişletme süreci domates salçası ve cips ile devam etmektedir. Bugün bahsettiğimiz tüm gıda kategorilerinde başarılı notlar alan Doğuş Çay bu kategorilerdeki istikrarlı gelişimini ve üretim kalitesini artırmaktadır.

Doğuş Çay Üretim Fabrikalarının Bulunduğu İller

-Ordu

Doğuş Çay Ordu merkezli bir gıda firmasıdır ve burada çay paketleme fabrikası bulunmaktadır. Hijyenik bir ortama sahip olan fabrikasında paketleme makinelerle yapılmaktadır.

-Rize

Doğuş Çay Rize'de 5 çay işleme fabrikasına sahiptir. Ülkemizde dağıtılan ve dünyaya ihraç edilen çayların üretim sürecinin ilk durağı olan bu fabrikalar, Doğuş Çay'ın dev üretim hacmini oluşturmaktadır. Yıllık 50.000 ton üretim hacmine ulaşabilen Doğuş Çay için çay işleme fabrikaları önemli bir yere sahiptir. ile başladı. Başlayan bu süreç doğrultusunda başarıya ulaşan Doğuş Çay salça üretim fabrikasıyla dağıtım ve ihracat hacmini artırmıştır. Cips kategorisindeki başarılı girişimi sayesinde Aksaray'da ilk modern cips üretim fabrikasını kurdu. Toplumların tüketmeyi sevdiği bilinen cips markaları olan Patos, Cipso, Çerezos ve Chips Master; Doğuş Çay bünyesinde cips üretiyor .

Doğuş Çay Müşteri Destek Hattı

E-posta: [email protected]

Telefon: +90 (216) 587 53 00

Tüketici Danışma Hattı: 444 97 53

Faks: +90 (216) 367 53 00-518 31 42

Adres: Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. No: 94 Maltepe – İstanbul

Doğuş Çay Gıda A.Ş. Müşteri Destek Hattı ilk olarak Müşteri Temsilcisinde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>