Divarese Müşteri Hizmetleri Numarası

Divarese müşteri hizmetleri numarası nedir? 1870 yılında kurulan Divarese ayakkabı firması, kurulduğu ilk günlerde aldığı sipariş üzerine ayakkabı üretimi yapıyordu. Daha sonra gelişmekte olan firmanın üretim mantığını değiştirerek kişisel sipariş üzerine gelen ayakkabı üretiminin ötesine geçerek ayakkabı dikim makinelerinin satın alınmasıyla seri üretime geçmiştir. Şirket, İtalya'nın önde gelen ayakkabı üreticilerinden biridir. Yaptığı tasarımlarla her zaman ön plandadır. Ülkemizde Divaresi markasının toplam 36 mağazası bulunmaktadır. Tüm ayakkabılar özel tasarım ile üretilmektedir.

Divarese Müşteri Hizmetleri

Divarese firması, müşterilerinin kendilerine gelebilecek sorun, şikayet veya önerilerin iletilmesini kolaylaştırmak için çağrı merkezlerinden müşteri hizmetleri ile de hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma, sunduğu müşteri hizmet hattından da müşterilerini memnun bırakmaktadır.

Divarese müşteri hizmetlerine erişim sağlayarak, sorunları, şikayetleri iletebilir, satın almak istediğiniz ayakkabının fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi alabilir veya iade için hangi prosedürleri uygulamanız gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz veya satın aldığınız ayakkabıları değiştirin.

Divarese çağrı merkezi, müşterilerine en hızlı şekilde geri bildirim sağlayarak ve her türlü konuda bilgi vererek müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Divarese şirketi, ürettiği tüm ürünlerde müşterilerine en kaliteli malzemeleri kullanmalarını sağlıyor.

Divarese Müşteri Hizmetleri Telefonu

444 3 662

Haftanın 7 günü belirlenen işlerde yukarıda belirtilen numaradan müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri 09:00 ile 22:00 arasındadır. Mail yoluyla tüm sorularınızı iletebilir ve yanıtalabilirsiniz.

Divarese Müşteri Hizmetleri Numarasını ilk olarak Müşteri Temsilcisi üzerinde yayınladı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>