Brango Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hakkında bilgi

Brango müşteri hizmetleri telefon numarası yazımızda sizleri bekliyor. Ülkemizde çok sayıda tekstil firması bulunmaktadır. Bu Brangon şirketi 2005 yılında tekstil sektörüne giriş yapan ve o yıldan bu yana gelişen ve sektörde adından söz ettiren firmalardan biridir. Şu anda Fransa, Makedonya, Sırbistan, İran'da mağaza şubeleri bulunmaktadır. ve Türkiye. [19659002] Brangon firma kalitesi kullanımda gömlek, pantolon, ceket ve kumaş kullanarak dış operasyonlar üretmektedir. Firmanın paylaştığı istatistiklere göre aylık 40 bin gömlek ve 20 bin pantolon üretimi yapılıyor.

Brango Müşteri Hizmetleri

Brango şirketi ayrıca müşterilerinin her zaman memnun kalmasını sağlamak için müşteri hizmetleri ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket, 0212 565 44 44 numaralı müşteri hizmetleri hattını akıllarına takılan tüm soruları yanıtlamak ve merak ettikleri soruları yanıtlamak için kullanıyor.

Şirketle Brango adı altında toptan ürün satın almak için anlaşma yapmak isterseniz. Bir mağaza açmak ve zincire katılmak istiyorsanız, 0212 565 44 44 ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Brango İş Başvuru Hattı

Brango şirketinin sahibi olduğu mağazalarda çalışan olarak çalışmak istiyorsanız, şirket başvuru yapmak için iki seçenek sunuyor. İlki WhatsApp destek hattı 0532 394 44 39 ve ikincisi [email protected] mail adresi .

Şirket, müşterilerinin her zaman memnun kalmasını sağlamak için mağaza zincirini genişletmek veya kendi bünyesinde çalışmak isteyenler adına müşteri temsilciliği hattını aktif olarak kullanıyor. Firmayı kullanan hatlar ile her türlü sorun, isteklerinize en hızlı şekilde dönüş sağlar.

Brangon Franchise Başvurusu

Brangon'un kurulduğu günden beri farklı tasarım endüstrisi ile erkek giyimde kurulduğu günümüzde her zaman ön planda olmaya devam etmektedir.

Brangon firması Türkiye genelinde 19 mağazası bulunuyor. Ancak Bosna Hersek, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İran gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir. Brango şirketi altında şirketin zinciri olmak ve mağazaya açmak istiyorsanız, 0212 565 44 44 üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası sonrası ilk olarak Müşteri Temsilcisi üzerinde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>