Anatolia Cast Acente Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Anatolia Cast Agency çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Anadolu Cast Ajansı müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Anadolu Cast Ajansı şikayet hattından ulaşılabilir. Anadolu Cast Ajansı'nın müşteri hizmetleri direkt bağlantı ile kolaylıkla yapılabilmektedir .

Anadolu Cast Ajansı Çağrı Merkezi Numarası

Anatolia Cast Ajansı, uzman kadrosu ile sinema, dizi ve reklam projeleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Modeller, diziler, filmler ve kataloglar için oyuncu bulacak oyuncular arıyor. Ajansın amacı uzman kadrosu ile ajansa başvuranlar arasından kişileri seçmek ve ülkede profesyonelleşecek oyuncuların kazanılması için gerekli eğitimleri vermektir. Anatolia Cast Ajansı oyuncu adaylarını yeteneklerine göre hazırlayarak tanıtım çekimleri ile dizi ve sinema sektörüne hazırlamaktadır.

Anadolu Cast Ajansı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Oyuncu adaylarını her koşulda dinleyen, deneyim kazanmalarına yardımcı olan Anatolia Cast Ajansı, oyuncu olmak için başvuran adayların isteklerini de dikkate alarak iletişim numaralarıyla onları bilgilendirmekte ve akıllarındaki soruları samimi bir şekilde cevaplamaktadır. Adayların tüm istek ve önerilerini dikkate alır. Adaylarla ilişkilerini acenteye başvurmadan en basitşekilde tamamlamaları için müşteri temsilcisi aracılığı ile arayanların her türlü bilgi ve soruları için çağrı merkezi numaraları ile yardımcı olur. 0 212 317 41 75 veya 0212 317 47 01 numaralı çağrı merkezi telefon numaralarını arayarak ve müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kolayca bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi çağrının nedenine göre ajansın oyunculuk koşulları ve eğitimi hakkında bilgi verir. 19659003] Anadolu Cast Ajansı, iletişim numaraları ile ulaşan kişileri beklemeden her türlü konuda hızlı bilgi veriyor. Ayrıca oyuncu olmak isteyen kişiler, bölgelerindeki bölge temsilcileriyle iletişime geçerek kolaylıkla bilgi alabilirler. Akdeniz Bölge Sorumlusu 0 549 646 45 32, Ege Bölge Uzmanı 0 549 646 45 33, Güneydoğu Bölge Uzmanı 0 549 646 45 31, Karadeniz Bölge Müdürü 0 549 646 45 30 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. .

Müşteri grubu Anadolu Cast Ajansı doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözüm sunar. ve şikayetini dikkate alıyor. Kişiler mesajlarını [email protected] e-posta adresine iletebilirler. Ayrıca anatoliacastajans.com adresine, kavrama iletişim bölümündeki formda yer alan ad-soyad, e-posta, telefon bilgileri doldurularak ve ardından yazılacak mesaj ile gönderilebilir. Anadolu Cast Ajansı, kişinin istek, öneri ve şikayetine uygun cevabı en kısa sürede mesajla iletir.

Anadolu Cast Ajansı şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefliyor Anadolu Cast Ajansı şikayet hattı telefonunu aktif tutuyor.

Anatolia Cast Acente Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Anatolia Cast Ajansı çağrı merkezi numarasına 0212 317 41 75'i arayarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Levent Mah. Cömert Sokak No: 1 Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 17 No: 40-41 Ofis No: DO-1 Levent Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon: 0212 317 41 75 – 0212 317 47 01
Email: [email protected]

Ayrıca web sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Anatolia Cast Ajans iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Anadolu Cast Ajansı iletişim numarasından da ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri : Anadolu Cast Ajansı iletişim bilgileri, Anatolia Cast Ajansı telefon numarası, Anatolia Cast Ajansı iletişim telefonu, Anatolia Cast Ajansı canlı destek, Anatolia Cast Ajansı müşteri temsilcisi, Anatolia Cast Ajansı şikayet hattı, Anatolia Cast Acente müşteri hizmetleri numarası, Anatolia Cast Agency çağrı merkezi numarası, Anatolia Cast Acente iletişim numarası, Anatolia Cast Agency çağrı merkezi, Anatolia Cast Agency müşteri hizmetleri direct bind

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. MEHMET

    %%yazar&& Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

  2. HATİCE

    %%yazar&& merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

  3. HATİCE

    %%yazar&& selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>