Altınkılıç Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Altınkılıç çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Altınkılıç müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Altınkılıç şikayet hattından ulaşabilirsiniz. Altınkılıç müşteri hizmetlerine direk bağlantı işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altınkılıç Çağrı Merkezi Numarası

Süt ve süt ürünleri denilince akla Altınkılıç ürünleri geliyor. 1991 yılından beri bu sektörde bulunan firma, aslen 1976 yılında kurulmuştur. İlk defa peynir üretimi ile başlayan serüven, ilerleyen yıllarda ihtiyaca göre artmıştır. Gelişmelerini hızla gerçekleştirerek doğal, sağlıklı ve katkısız süt ürünlerini tüketicisine ulaştırmayı başarmıştır. 3 nesildir üretim yapan marka, kefir ürünleriyle oldukça ünlü. Gelin bakalım hangi gıda ürünleri var: Kefir denilince akla ilk gelen isimlerden biri olduğu için; Sade, laktozsuz, yaban mersini, orman meyvesi, çilek ve b kırmızıgibi kefir çeşitlerini marketlerin raflarında görebilirsiniz. Meyve aroması ile hayatın her kesiminden insanların ilgi odağı olmuş ve yeterince sevilmiştir. Çağrı merkezleri ayrıca müşterileri için Tüketici Danışma Hattı olarak kurulmuştur.

Altınkılıç çağrı merkezi numarasından bilgi alışverişi yapabilirsiniz

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirketin peynir ürünleri de mevcuttur. Tam yağlı, Ezine, çedar, beyaz peynir, örgü peynir, lor peyniri ve daha birçok peynir çeşidi, modern tesislerde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek, damak tadınıza uygun olarak üretilmektedir. Altınkılıç peynir ürünlerini birçok market ve süper marketin raflarında da görebilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir peynir üretimi yapan firma oldukça yetkin. Protein değeri yüksek laktozsuz kefir içerek gün boyu zinde ve zinde kalabilirsiniz. Birçok etkinliğe ev sahipliği yaparak insanlara verdiği sosy kırmızıdeğeri de kanıtlamıştır. Festivallerde kendini göstererek birçok organizasyona katılan bir şirkettir. Üretim tesisleri Çanakkale'nin Ezine ilçesinde, Balıkesir'in Gömeç ilçesinde bulunmaktadır. Merkezi İstanbul'dadır.

Binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkı sağlar. Ürünleriyle ilgili her türlü istek ve temenninizi 0 212 545 19 19 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürünleri incelemek için altinkilic.com'u da ziyaret edebilir ve iletişim bölümüne tıklayarak istek, talep ve şikayet formunu doldurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altınkılıç müşteri hizmetleri numarasından kolayca iletebilirsiniz.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Altınkılıç müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçmek isteyenler yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirler. Ayrıca facebook, twitter ve instagram üzerinden mesaj takibi yapmak ve bırakmak da mümkündür.

Müşteri tabanı büyüdüğünden beri Altınkılıç, müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanıyor en kısa sürede çözüm sunuyor.

Altınkılıç Şikayet Hattı

Ürünlerimiz, şubelerimiz veya memnun olmadığınız durumlarla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Altınkılıç'ın şikayet hattı her türlü şikayette kişilerin yanındadır. Yapılan şikayetler en kısa sürede değerlendirilir ve çözümlenir. Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasına mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Altınkılıç çağrı merkezi numarasına 0212 545 1919'dan ulaşabilirsiniz.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: Kocatepe mah. Mega Center A Blok Gümrük İskelesi Cad. 12. Sokak No: 77 Bayrampaşa / İSTANBUL
İletişim Tel: +90212545 19 19 (Pbx) (19459013)
Faks: +90 212 581 64 39

Web sayfamızdan iletişime geçebileceğiniz Altınkılıç iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Her konuda yanınızda olan Altınkılıç, istek ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yaparak memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu doğrultuda Altınkılıç iletişim numarasından erişimin yanı sıra sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Arama Terimleri : Altınkılıç iletişim bilgileri, Altınkılıç telefon numarası, Altınkılıç iletişim kablosu, Altınkılıç canlı destek, Altınkılıç müşteri temsilcisi, Altınkılıç şikayet hattı, Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası, Altınkılıç çağrı merkezi numarası, Altınkılıç iletişim numarası, Altınkılıç çağrı merkezi, Altınkılıç müşteri hizmetleri direk

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. HAŞİM ONUR

  %%yazar&& Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun

 2. PINAR

  %%yazar&& Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

 3. YAVUZ

  %%yazar&& Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

 4. YUSUF KENAN

  %%yazar&& Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, saolun

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>