Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Aksa Fırat Elektrik şikayet hattından ulaşılabilir. Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlantı işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. Kazancı Holding iştiraklerinden biri olmanın yanı sıra, Aralık 2010'dan itibaren Tunceli, Malatya, Elazığ ve Bingöl illerine elektrik sağlayan bir şirkettir. Bugün Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. 4 ilde 900 bini aşkın abonesine kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, yatırımları, üretim gücü ve kapasitesi, güçlü mali yapısı, grup şirketleri ile son derece entegre bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte ve perakende sektörüne kolayca uyum sağlamıştır. Kaliteli ve geniş hizmet ağı sayesinde potansiyel müşteriler dahil tüm abonelerine hizmet vermekte ve sektöründe lider lider konumunda ilerlemektedir. Her geçen gün abone sayısını artıran Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. Alt yapısını geliştirmekte ve daha kaliteli hizmet sunma anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 444 9 186 Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi'ni arayarak bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksa Fırat Elektrik, sektöründeki faaliyetlerini sürdüren, üstün hizmet kalitesi ve potansiyel müşteriler dahil tüm abonelerine değer veren çalışma prensipleri ile enerji konusundaki çalışmalarını sürdüren bir şirkettir. Yukarıda paylaştığımız Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası, abonelerinin aradıklarında kendilerine ulaşabilmeleri için hizmete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini artırmayı ve abonelerine enerjinin verimli ve kesintisiz dağıtımını esas alan Aksa Fırat Elektrik, ulus kırmızıve uluslararası tüm kanunlara saygılı bir şirket olarak sektörde adından söz ettirmiştir.

Öneri, istek ve şikayetleriniz Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmet numarası

Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Müşteride geçirdiğiniz onlarca dakika için hizmet veren firma bugün harekete geçmiş ve bu konuya çözüm bulmayı hedeflemiştir. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firma, Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlantı sağlamak ve sizi bekletmemek için arama yoğunluğuna göre size geri dönüş yapmaktadır.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetlerine direk bağlanıyor mümkün olan en kısa sürede çözüm sunuyor. 19659007] Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aksa Fırat Elektrik, telefonunu Aksa Fırat Elektrik şikayet hattı müşterilerinin sorunlarını bildirebilecekleri için aktif durumda tutuyor.

Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi Bu numara ile mesai saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarasına 444 9 186 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Ataşehir Mah. Malatya Cad. No: 47 – 2A / Z01 ELAZIĞ
İletişim Tel: (0424) 234 56 77
Faks: (0424) 238 37 26
E-posta: [email protected]

Web sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Aksa Fırat Elektrik iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İstek ve sorunlarınıza en kısa sürede yanıtvererek her konuda yanınızda olan Aksa Fırat Elektrik, memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail atarak yardım talebinde bulunabilir veya Aksa Fırat Elektrik iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri : Aksa Fırat Elektrik iletişim bilgileri, Aksa Fırat Elektrik telefon numarası, Aksa Fırat Elektrik iletişim tel, Aksa Fırat Elektrik canlı destek, Aksa Fırat Elektrik müşteri temsilcisi, Aksa Fırat Elektrik şikayet hattı, Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri numarası, Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası, Aksa Fırat Elektrik iletişim numarası, Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi, Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri doğrudan bağlayıcı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. GÜLŞAH

    %%yazar&& Merhaba herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

  2. ÖZGÜR

    %%yazar&& merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

  3. İLHAN

    Selamlar siten harbiden dikkat çekici, sağolun

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>