Zentech Servis Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Zentech Servis çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Zentech Servis müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Zentech Servis şikayet hattından ulaşılabilir. Zentech Service müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı yoluyla kolaylıkla yapılabilir .

Zentech Servis Çağrı Merkezi Numarası

Zentech Servis, geniş servis ağı ile servis kalitesini birleştirme ödülü de almıştır. Apple şirketi, Apple Premium Servis sağlayıcısı unvanını vererek hizmet kalitemizi bir kez daha onayladı. Türkiye 10 il; İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Samsun'dan 0 850 255 00 99 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Her türlü bireysel veya kurums kırmızıihtiyaç için apple markasının dünya standartlarına uygun kaliteli hizmet alabilmek için çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zentech Servisi çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. 19659003] Zentech Servisi, Apple'ın "görünüm ve his" standartlarına uyan bir servis sağlayıcı olmaya ve aynı standardı bozmadan servisin sürekliliğini sağlamaya özen ve çaba göstermektedir. Müşteri hizmetleri numaramız ile hizmet başlangıcı sağlar. Başarılı bir hizmet ağını yönetmenin ana noktasına empatiyi yerleştirdiğimizde, ne yapmamız gerektiğine ve bu noktaya hangi aşamalardan geçerek ulaşabileceğimize dair bir harita oluşturuyoruz. Servis Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Evinizden müşteri hizmetleri numaramızı arayarak veya web sitemize tıklayarak servis talep formumuzu doldurduğunuzda sizi geri arayabiliriz. Böylelikle hizmet satın alma sürecinize başlayabilirsiniz. Apple cihazınızın uzaktan teşhisini hemen yapabiliriz. Ardından kuryemiz adresinize gelerek cihazınızı sizden teslim alabilir. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile cihazınız güvenle taşınacaktır. Kargo cihazınızı adresinize en yakın servis noktasına teslim edecektir. Cihazınız burada tamir edilerek yine aynı güvenli kargo hizmeti ile adresinize teslim edilecektir. Bu aşamaların her birinin hizmetini zentecservis.com.ts web sitesinden kolayca takip edebilirsiniz. Takip numaranızı ilgili alana girerek işleminizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Zentech Servisine facebook, instagram ve twetter üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Zentech Servisi, müşteri hizmetlerine en kısa sürede doğrudan bağlantı sağlar.

Zentech Servis Şikayet Hattı

Zentec Servisi ile. Memnuniyet yaratamadığımız her noktada şikayet hattımız 0 850 255 00 99'dur. Hizmet anlayışımız ve Premium Hizmet Sağlayıcı unvanını hak ettiğimiz hizmet düzeyi sayesinde şikayet ve memnuniyetsizliğin minimum düzeyde kalacağına inanıyoruz. Şikayet hattımıza ilettiğiniz her düşünce ile ilgili olarak sizinle iletişime geçilecek ve bu durum hızla ortadan kalkacaktır. 19659007] Zentech Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Zentech Servis Çağrı Merkezi numarasına 0850 255 00 99'dan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Zentech Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. GİBİ.

İletişim Tel: 0850 255 00 99

E-Posta: [email protected]

Ayrıca web sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Zentech Servisi iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İstek ve sorunlarınız en kısa sürede her konuda zamanında geri dönüş yaparak destek sağlayan Zentech Servis, memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir, ayrıca Zentech Servis iletişim numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri : Zentech Servis iletişim bilgileri, Zentech Servis telefon numarası, Zentech Servis iletişim telefonu, Zentech Servis canlı destek, Zentech Servis müşteri temsilcisi, Zentech Servis şikayet hattı, Zentech Servis müşteri servis numarası, Zentech Servis çağrı merkezi numarası, Zentech Service iletişim numarası, Zentech Service çağrı merkezi, Zentech Service müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Zentech Servis Müşteri hizmetleri & Zentech Servis Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Zentech Servis üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Zentech Servis hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. REZAN

    %%yazar&& Selam sayfan ciddiyim çok iyi, tebrikler