Zebramo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Zebramo çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Zebramo müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Zebramo şikayet hattından ulaşılabilir. Zebramo müşteri hizmetleri işlemlerinizi doğrudan bağlantı yoluyla kolayca yapabilir .

Zebramo Çağrı Merkezi Numarası

Zebramo, ürün alıp satmak isteyenler için mobil pazar yeri hizmeti sunmaktadır. İnsanların birbirleriyle güvenli bir şekilde iletişim kurabileceği ve alışveriş yapabileceği bir pazar platformudur. Kıyafetten elektroniğe kadar her türlü ürünün satın alınmasına veya eski eşyaların satılmasına dayanan bir sitedir. Site üzerinden satın aldığınız ürünün fiyatı, müşteriye ulaşmadan satıcıya aktarılmaz ve müşteri, ürünler hakkında güvence sağlayan ürünü onaylamaz. Ürün beğenilmezse ürün onaylanmadan site ile iletişime geçilerek kolayca iade edilebilir. Zebramo, müşterileri güvenli alışveriş, güvenli ödeme, güvenli nakliye hizmetleri ile alışveriş yapmaya teşvik eden san kırmızıbir pazardır.

Zebramo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Zebramo Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerini her koşulda dinler ve onlara uygundur. Size ürünlerle yardımcı olan tüm ürünleri görme imkanı veren güvenli alışverişin adresi olan Zebramo, müşterilerinin tüm istek ve önerilerini dikkate alır. Tüm müşterilerine güvenli alışveriş hizmeti sunmakta ve kırmızısat sloganıyla müşterilerine hitap etmektedir. Satın aldığınız bir ürünü kullanıp kullanmayacağınızı düşünerek, zamanla satmanın avantajları ile fırsatlar sunar. Zebramo'ya ulaşmak için müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Zebramo & # 39; nun web sitesindeki destek bölümüne tıklayarak bilgi almak istediğiniz konu ile ilgili yardım soruları ve cevapları bulunmaktadır. Zebramo müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla öneri, istek ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Zebramo Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Zebramo müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bazı alışveriş kuralları getirilerek kurulmuştur. Sitede yasaklanmış, orijin kırmızıolmayan ürünlerin satışı yasaktır. Satın alınan ürünlerin açıklaması satıcı tarafından eksiksiz yapılmalı ve satıcı ürünü en kısa sürede kargoya vermelidir. Problemsiz, yasaklı ve taklit ürün garantisiyle hizmet vererek gereksiz iadelere duyarlıdır. Ürünle ilgili bir sorun olmadıkça Zebramo iade kabul etmeyecektir. Bu konularda hızlı bir şekilde iletişim kurabilmek için yardım menüsündeki soruların cevaplarına bakılarak veya e-posta ile kolayca iletişime geçilebilir.

Müşteri tabanı büyüdükçe Zebramo müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı en kısa sürede çözümler sunar.

Zebramo Şikayet Hattı

Zebramo müşteri memnuniyetine öncelik veriyor. Sorunsuz alışveriş ve sorunsuz memnuniyet ile hizmet vermektedir. Müşterilerden gelen her türlü istek, öneri, şikayetleri önemsiyor, dikkate alıyor ve kesinlikle cevaplıyor. Bunun için https://zebramo.helpshift.com adresine girip bize ulaşın butonuna tıklayarak çıkan ekranda e-posta mesajı göndererek, ürünler veya firma ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. . Görünen ekrana ad soyad, e-posta adresi girilerek mesaj gönderilir. Zebramo, mesajla ilgili olarak müşteriye e-posta adresi üzerinden yanıtgöndererek hizmet vermektedir.

Zebramo şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefliyor ve telefonu Zebramo şikayet hattını aktif durumda tutuyor.

Zebramo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasına mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Zebramo çağrı merkezi numarasına herhangi bir telefondan erişilemez.

İletişim

İletişim Formu

Talepleriniz ve sorunlarınız için en kısa sürede iletişime geçebileceğiniz bir Zebramo iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Geri dönerek her konuda size destek olan Zebramo, memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, Zebramo iletişim numarası üzerinden erişimin yanı sıra sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilirsiniz.

Arama Terimleri : Zebramo iletişim bilgileri, Zebramo telefon numarası, Zebramo iletişim telefonu, Zebramo canlı destek, Zebramo müşteri temsilcisi, Zebramo şikayet hattı, Zebramo müşteri hizmetleri numarası, Zebramo çağrı merkezi numarası, Zebramo iletişim numarası, Zebramo çağrı merkezi, Zebramo müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Zebramo Çağrı Müşteri hizmetleri & Zebramo Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Zebramo Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Zebramo Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Halis ERDOĞAN

    16 Ağustos 2020 günü 1’er adet “saksılı canlı limon ile mandalina ağacı” siparişi verip karşılığında belirlenen miktar olan 39,80 TL ücret hesabınıza aktardım. Bildirdiğim adrese bu siparişin 2 gün içinde kargo ile gönderileceği bildirilmesine rağmen hala bir haber alamadım. Geri dönüşün yapılmasını rica ederim.