Yudum Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Yudum çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Yudum müşteri hizmetleri numarası ile Yudum şikayet hattına iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi Yudum müşteri hizmetleri direkt bağlantısı üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yudum Çağrı Merkezi Numarası

İnsanların temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme, günümüzde çok büyük bir sektör haline geldi. Binlerce farklı yiyecek ve içecek markası, müşterilerin satın alması için yüzlerce tedarikçi ile kesintisiz hizmet vermektedir. Her geçen gün teknolojik gelişmeler ve gelişmeler ile gıda sektörü çok farklı bir ilerleme kaydetmiştir. Hemen hemen her sebze ve meyve teknolojisinin birçok faydası vardır ve hızlı bir şekilde üretilir. Bu durum, eski çağlarda olduğu gibi kıtlık ve devamsızlığı önlemekle birlikte birçok olumsuz etkiyi de beraberinde getiriyor. Bu olumsuz etkilerden biri de bitkilerin genetiğiyle oynanmasıdır. Herkesin bildiği gibi organik olmayan ürünler sağlığımız için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Yemeklerimizde veya yemeklerimizde kullandığımız yağların çoğu artık fabrika yöntemleriyle üretiliyor. Bu yöntemler arasında doğ kırmızıolarak üretilen ürünler diğerlerine göre fark yaratmaktadır. Sip firması 1878 yılından beri Türkiye'nin lider yağ tedarikçisi konumundadır. Mısır, ayçiçeği ve zeytinyağı üretimde ülkemizde en çok tercih edilen yağ markası haline gelmiştir. Şirketimizin hiçbir ürünü GDO içermez. Yemeklerimizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız hizmet deneyimine büyük önem veriyoruz. Çağrı merkezi hizmetimiz bu deneyimi bizimle paylaşmanız için aktif olarak çalışmaktadır. 0850 622 39 36'yı arayarak anında çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz.

Yudum çağrı merkezi numarası

Yudum Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerimizin memnuniyeti çok yüksek bizim için önemli. Tüm hizmet ve hizmetlerimizi müşterilerimizin bize ilettikleri istek, talep ve düşünceler doğrultusunda geliştiriyor ve değiştiriyoruz. Bu nedenle müşteri hizmetleri servisimiz mesai saatleri içinde sizin için çalışır. Uzman ve tecrübeli çalışma kadromuz ile sizlere en doğru hizmeti sunuyoruz. Yukarıda bahsettiğim telefon numarası ile bağlantı kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yudum müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. İletişim kurmak için doğrudan Müşteri Hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapmak için çok çalışıyoruz. Belirttiğimiz telefon numarasını kullanarak hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe Yudum müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı en kısa sürede bir çözüm sunuyor.

Sip Şikayet Hattı

Sorunu basitve net bir şekilde çözmek için şikayet hattımız mevcuttur. 0850 622 39 36 numaralı telefonumuzu kullanarak şikayetlerinizi bize kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yudum şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefliyor, Yudum şikayet hattı telefonunu aktif durumda tutuyor.

Yudum Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Yudum çağrı merkezi numarasına 0850 622 39 36 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Savola Food Center

Adres: Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123 İstanbul TR, 34746 Ataşehir / İstanbul

Telefon Numarası: +90 216 578 68 00
Faks: +90 216 573 66 34
E-Posta Adresi: [email protected]

Web sayfasından iletişime geçebileceğiniz Yudum iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İstek ve sorunlarınıza en kısa sürede yanıtvererek her konuda size destek olan Yudum, memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Yudum iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri : Sip iletişim bilgileri, Sip telefon numarası, Sip iletişim tel, Yudum canlı destek, Yudum müşteri temsilcisi, Yudum şikayet hattı, Yudum müşteri hizmetleri numarası, Yudum çağrı merkezi numarası, Yudum iletişim numarası, Yudum çağrı merkezi, Yudum müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. HÜSEYİN CAHİT

  %%yazar&& Mrb sayfa vallaha çok güzel, saolun

 2. REZAN

  %%yazar&& selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

 3. SERKAN

  %%yazar&& Selam web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

 4. OKTAY

  %%yazar&& Merhabalar siteniz valla iyi, sağolun

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>