Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Yayla Bakliyat şikayet hattından ulaşılabilir. Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri direk bağlantı işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi Numarası

Bakliyat vücudumuzun protein ihtiyacını karşılayan önemli besinler arasındadır. Yayla Bakliyat, insanlara kaliteli gıda ulaştırmak için 65 ilde bayilikler kurdu. Türkiye her ilde perakende satış yapmaktadır. Vazgeçilmez bakliyat çeşitleri, farklı çorba çeşitleri, pirinç ve bulgur ürünleri ile yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Anadolu'dan gelen ürünlerle hijyenik ortamda hazırlanan yiyecekler paketlendikten sonra sizlere ulaştırılır. Ürünler hakkında bilgi almak, teklif istek, dilek ve öneriler almak için çağrı merkezlerimizi arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Kendi bünyesinde üretilen birçok ürünü birçok süpermarket ve süpermarkette bulabilirsiniz.

Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Kolaylık sağlayan Yayla Bakliyat, insanların yemeklerini kurtarmak için pratik ve lezzetlidir. Nohut, kimyon, chia, yeşil mercimek, mantar, bulgur pilavı, haşlanmış nohut, fasulye ve bezelye ile sofralarınızın birbirinden lezzetli yemeklerini sunan firma, halkın her türlü istek ve isteklerini de önemsiyor. 444 4 330 müşteri hizmetlerimiz her zaman insanlarla birliktedir. Çiftçilerimizin mahsulleri modern makinelerle işlenerek Ankara, Mersin, Balıkesir ve Çankırı'daki fabrikalarında hijyenik bir şekilde paketlenmektedir. 100'den fazla ülkede 20.000'den fazla satış noktası ile geniş bir müşteri potansiyeli ağına sahiptir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolayca iletebilirsiniz.

Yayla Bakliyat Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Yukarıdaki numaradan Yayla müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Ayrıca yaylabakliyat.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlk olarak 1983 yılında kurulan firma kalitesini ve müşteri ağını her geçen gün arttırmıştır. Birçok kalite ve hijyen sertifikasına sahip güvenilir ürünler sunmaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak, taleplerinizi bildirmek veya şikayet oluşturmak için 444 4 330 müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz belirttiğiniz her konuda size yardımcı olacaktır.

Müşteri tabanı büyüdükçe Yayla Bakliyat müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanıyor en kısa sürede bir çözüm sunuyor.

Yayla Bakliyat Şikayet Hattı

Yayla Bakliyat Şikayet Hattı

de şikayet hattı kurmuştur. Her türlü konuda şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Yapılan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve çözümlenecektir. Uygun depolama koşullarında depolanmayan ürünlerden kaynaklanan şikayetler, şubelerimizden kaynaklanan sorunlar ve ürün fiyatlarımız giderilecektir.

Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarasına 444 4 330'dan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ankara Genel Müdürlüğü
Adres: İstanbul Yolu 30.Km Saray Mh. Fatih Sultan Mehmet Blv. No: 327 P.K. 06980 Kahramankaz – Ankara / TÜRKİYE [19659007] Telefon Numarası: +90312815 49 50 [19659007] Faks Hattı: +90312815 47 90 [19659007] Çağrı Merkezi: 444 43 30 [19659007] Yayla internet sayfasından iletişime geçebilir Bakliyat iletişimi Bir form bölümü de vardır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail atarak yardım talebinde bulunabilir veya Yayla Bakliyat iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri : Yayla Bakliyat iletişim bilgileri, Yayla Bakliyat telefon numarası, Yayla Bakliyat iletişim kablosu, Yayla Bakliyat canlı destek, Yayla Bakliyat müşteri temsilcisi, Yayla Bakliyat şikayet hattı, Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarası, Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası, Yayla Bakliyat iletişim numarası, Yayla Bakliyat çağrı merkezi, Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri direkt bağlantı

Yayla Bakliyat Müşteri hizmetleri & Yayla Bakliyat Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Yayla Bakliyat üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yayla Bakliyat hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz
Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz” için 6 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir