TV Çağrı Merkezi İletişim Numarasını Göster

TV şovu Türk televizyon tarihinin ilklerini yaptığı bilinen TV eğlence, gösteriler, yarışmalar, diziler, filmler, dergiler ve haber programları. Farklı konstrüksiyonlarla büyük başarılar elde ettiler Show TV sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda dünyada başarılı bir kan kırmızıolması durumunda. Show Radio ilk kez 1991 yılında yayına başladı. Fransa'da ilk kurulduktan sonra daha sonra Türkiye'de bir ofis açtılar. 1992 yılında Türkiye'de de yayın yapmaya başladı. Mehmet Ali Birand'un ana bülteni sayesinde Show TV en çok izlenen haber kanalı olmayı başardı. Daha sonra Reha Muhtar'ın sunduğu programlar sayesinde ününe ün katmaya devam etti.

Show TV ayrıca 90'lı yıllarda yabancı diziler, animasyonlar ve filmler yayınlayarak dönemin en renkli ve çeşitli televizyon kanalı olmayı başardı. Ayrıca aklımızda yer alan diziler sayesinde Türk dizisi Küçük İbo, Sıdıka, Bizimkiler, Deli Yürek de önemli bir yer tutuyor. Ayrıca, 2000'li yıllarda yayınlanan 'Watching Us' programı sayesinde o yılların en çok izlenen kanalı oldu ve tüm reytingleri tersine çevirdi. Sonraki yıllarda yayınlanan Ekmek Teknesi, Life Science ve Cennet Mahallesi gibi efsane dizileri ile tekrar zirveye çıktı. Sadece dizi açısından değil, aynı zamanda rekabet programlarında da birçok efsanevi yapım var. Bunlar Kurtulan, Korku Faktörü ve Yiyoruz.

Show TV Ciner Medya Grubu altında hizmet vermeye devam ediyor. Şikayet ve taleplerinizi müşteri hizmetleri numarasına veya e-posta ile gönderebilirsiniz.

TV Çağrı Merkezi İletişim Numarasını Göster: 0 212 355 01 01

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. REYHAN

    %%yazar&& Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

  2. BÜNYAMİN

    %%yazar&& Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler

  3. SERKAN

    %%yazar&& Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>