Star TV Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası Türkiye'de yayın yapan ilk özel kanal olarak bilinen

Star TV halen hizmet vermeye devam etmektedir. Star TV ülkemizde açılan ikinci kanaldır. Açılan ilk kan kırmızıTRT, ardından Star TV oldu. Böylelikle Türk Televizyonu tarihinde yer almaktadır. Star TV ilk olarak 1 Mart 1989'da yayınlanmıştır. Kanal, kurulduğu günden bu yana ülkemizde başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Star TV, sunduğu televizyon programları, haber bültenleri, diziler, filmler ve yarışma programları ile izleyicilere çok keyifli vakit geçirmeyi hedefliyor. Kaliteli prodüksiyonları sayesinde kanalın izleyici sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Star TV ilk olarak Turgut Özal'ın oğlu Hakan Özal, Kem kırmızıUzan ve Cem Uzan üçlüsü tarafından kuruldu.

. Daha sonra Uzan Holding'in 2005'te iflas etmesinden sonra Star TV Doğan Grubu tarafından satın alındı. Bu satın alma sırasında logosu da değişti. Daha önce mavi renkte olan logo daha sonra kırmızıya dönüştü. Star TV Doğan Grubu bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir. Star TV dünyadaki en son teknolojileri kullanarak televizyon yayıncılığında büyük adımlar attı. Bu teknolojiler sayesinde HD yayını Star TV de müşteri ve izleyici memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Tüm şikayet, öneri ve taleplerinizi Star TV Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası veya e-posta adresi ile iletmeniz mümkündür. Posta ve telefonun yanı sıra resmi internet sitesinde bulunan form yardımı ile sorularınızı sormanız da mümkündür.

Star TV Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası: 0212 335 00 00

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>