Pantene Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

Pantene kadınlar için şampuan üreten bir şampuan markasıdır. Pantene Procter & Gamble adıyla kurulmuş bir markadır. Pantene ilk kez Hoffmann-La Roche adında bir İsviçre markası tarafından yaratıldı. Hazırlanan Pantene markası Procter & Gamble tarafından 1985 yılında satın alındı.
Pantene şampuan markası şu şekilde doğdu:
2. Tüm doktorlar, II. Dünya Savaşı sırasında askerlerin yanık yaraları için bir araya gelir ve bu yanıklar için iyi olacak bir ilaç / merhem bulmaya çalışırlar. Daha sonra, doktorların bu çabaları karşılığında Panthenol adlı provitamin B5'i keşfettiler. Pantenol, askerlerin yanmış yaralarına iyi gelir. Bu arada, Hoffman-La Roche olarak bilinen İsviçre ilaç markası, bu maddenin korunması için bir marka yaratmayı planladı. İsmini Panthanol'den aldı ve Pantene oldu. Bu marka 1947 yılında Avrupa'nın merkezi olarak kabul edilen İsviçre'de kuruldu. Pantene markası, kurulduğu yılda gelişmeye başlamış ve tanınmış bir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye başlamıştır. Dünyada tanınan bu şampuan markası, kısa sürede Avrupalı ​​kadınların dikkatini çekmeye başladı ve popüler bir marka oldu.
Pantene kendisini yeni yerlerde göstermeyi planlıyor ve 1960 yılında Kuzey Amerika'daki pazar raflarında yerini alıyor.
Farklı yerlere açılmasının yanı sıra, ürün ambalajında ​​değişiklik yapmaya karar verdi ve 1975'te altın ambalajı başlattı.
Procter & Gamble 1985'te Pantene 'i satın aldığında işler daha da gelişmeye başladı. Markanın satın alınmasıyla, laboratuvarlardaki deneyler arttı ve kadınların saç kremi saç şampuanları üretti. Bu nedenle ününe ün katmayı başardı ve 1990'larda Yeni Zelanda, Afrika, Asya ve Avustralya'da ortaya çıktı.
Tarih 1990'ı gösterdiğinde, saçlarını daha güzel ve yumuşak hale getiren 2'si 1 arada teknolojisini başlatarak Pro-V formülünü dünyaya tanıtmayı başardı.
2012 yılında, Pantane Saç Araştırma Endüstrisi açıldı.
Buna ek olarak, Pantene yıllar içinde altın harflerle şampuan markaları arasında adını basmayı başardı ve karşılığında Pantene Altın Kelebek Ödülü'nü kazanma hakkını kazandı.

Pantene Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası Ürünlerle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi arayabilirsiniz.

Pantene Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası : 08502200911

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Pantene Müşteri Müşteri hizmetleri & Pantene Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Pantene Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Pantene Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *