Gazi Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Gazi Kitabevi Ankara'da kurulmuş bir kitapçıdır ve faaliyetlerini burada sürdürmektedir. İlk kez 1984 yılında kurulmuş olup, Ankara'da yayınevi olarak sektöre giriş yapmış ve zamanla Ankara'nın en tanınmış ve köklü yayınevlerinden biri olmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne hemen hemen her alanda faaliyet göstermektedir. Örneğin finans, ekonomi, işletme, muhasebe, kişisel gelişim, edebiyat, sosy kırmızıbilimler, bilim, spor ve tıp alanlarında ve geniş ekibi sayesinde diğer meslek alanlarında kitaplarını yayınlamaya devam ediyor. [19659002] Gazi Kitabevi yayınladığı kitaplar sayesinde YÖK tarafından tanınan yüksek öğretim kurumlarının kataloglarında yerini aldı. Dünyaca ünlü siteler olan Amazon ve Abe Books gibi uluslararası üne sahip kitap satış sitelerinde de satışa sunulmakta ve bunlardan satış yapmaya devam etmektedir. Gazi Kitabevi akademik atamalarda ve akademik olarak da uluslararası bir yayınevi olma unvanına sahiptir. 2010 yılında yeni mağazasını açan Gazi Kitabevi okuyucularına ve müşterilerine çok rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Gazi Kitabevi ayrıca çevrimiçi platform üzerinden satış yapmaktadır. Online ortamlardaki gelişmeleri çok yakından takip ederek satış sitesini sürekli günceller. Gazi Kitabevi birçok akademik ve mesleki yayında çok çeşitli kitaplara sahiptir.

Gazi Kitabevi yıllardır faaliyet gösterdiği yayıncılık sektöründe dürüstlük, çalışkanlık ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Ayrıca teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek en güncel bilgileri ve kitapları okuyucularına sunmaktadır. Gazi Kitabevi ile ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi Gazi Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Numarasından iletmeniz mümkündür.

Gazi Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0312 223 77 73

Gazi Kitabevi Müşteri hizmetleri & Gazi Kitabevi Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Gazi Kitabevi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Gazi Kitabevi hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir