BMW Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

Bildiğimiz gibi BMW 'un tam ve orijin kırmızıadı Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft'tır. Diğer bir deyişle, Türkiye Bavyera Motor Fabrikaları Anonim Şirketi'dir. BMW ilk olarak 1916'da kuruldu. Bu Alman yapımı şirket otomobil, bisiklet ve motosiklet üretiyor. Dünyanın en çok kullanılan otomobil markalarından biri olan BMW müşterilerine en iyi kaliteyi ve en konforlu deneyimi sunmak için binlerce çalışanla birlikte çalışıyor. Araca ek olarak, ürettiği bisiklet ve motosikletlerde de çok kaliteli.

BMW hala ilk kurulduğu Münih şehrinde çalışıyor ve ana merkezleri hala orada. Şirketin sloganı “Gerçek Sürüş Keyfi” dir. Bir Amlan Şirketi olduğu için disiplin, kalite ve Ar-Ge çalışmalarına olan bağlılığı BMW markasıyla tam olarak tanımlanmıştır . BMW ilk kurulduğunda uçak motorları üreten bir şirketti. Daha sonra, büyük bir Alman şirketinin satın alınmasıyla BMW otomobil üreten bir şirket haline geldi.

BMW müşterilerinin en iyi konforunu ve sürüş deneyimini sağlamak istiyor. Bu nedenle, araçlarında elektronik süspansiyon sertlik kontrol sistemi kullanır. Bu şekilde, maksimum güvenli sürüş zirveleri elde edilir. BMW 2008 yılında geliştirdiği DPC sistemi ile birlikte dünyada ilk kez yol tutuşunda bir devrim yaratıyor. Bu sistem sayesinde, Alfa Romeo modelinin Q2 sistemine benzer şekilde, torku her iki çekiş tekerleğine farklı miktarlarda dağıtarak viraj alırken aracın kontrolünü geliştirir. Ayrıca, BMW marka otomobillerindeki GIS sistemi ile aracınızın bakım süresini size hatırlatma özelliğine sahiptir. Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası numaralı telefondan iletmek mümkündür.

BMW Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası: 0850252 10 10

BMW Müşteri Müşteri hizmetleri & BMW Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için BMW Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca BMW Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir