Zippo İletişim Telefon Numarası

Çoğunlukla erkeklerin tutkusu olan çakmak, uzun zamandır hayatımızda. Çakmak maçı değiştirmeyi başardığı için yıllar boyunca farklı markalar ortaya çıkmaya başladı. Daha hafif seçenekler genişledi ve bazıları daha hafif hale geldi. İster daha hafif bir koleksiyon, isterse yeni bir çakmak kovalaması olsun… Bu daha hafif markaların en ünlüsü olan Zippo markasına bir göz atalım.
Zippo 1932 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Bradford, Pennsylvania’da George G. Blaisdell tarafından kuruldu. Bir gün Blaisdell kulüpte bir beyefendi ile karşılaşır ve sonra elindeki çakmak dikkatini çeker ve ona bir soru sorar: Neden bu garip görünümlü çakmağı kullanıyorsun? Beyfendi, bilmiyorum, çünkü bu çakmak Antalya escort  rüzgara dayanıklıdır. Gheorge G. Blaisdell, bu Avusturyalı çakmaktan ilham alıyor ve şimdi hayatı değişti. George G. Blaisdell İstenen flaşı yapmak için hemen çalışmaya giden Zippo uzun çabaların ardından Zippo adlı çakmağı serbest bıraktı.
Uzun çabayla yaptığı bu çakmağın beğenilmesi tesadüf değildi. Aslında, bu çakmağı tercih eden alıcıların en büyük nedeni, çakmağın Zippo çakma ömrü garantisidir. Zippo çakmak hakkında konuşalım; Zippo çakmak, dikdörtgen görünümüne ek olarak benzinle çalışan katı metalden yapılmış daha hafif bir çakmaktır. Ayrıca, Zippo Çakmak dışında, bu markada başka malzemeler de satılmaktadır. Örnek olarak çakmaktaşı verilebilir.

Zippo

    logosunun sözcükleri, 1933 ve 1950’ler arasında büyük harflerle yazılmıştır. 19659007] Logonun tasarımı 1970’lerde yeniden tasarlandı
Zippo çakmak, kalitesi, ömür boyu garantisi, sönmeyen rüzgarı, benzersiz tasarımı ve diğer pek çok özelliği ile bugün hala talep gören bir çakmak markasıdır. olasılık.

Ürün hataları veya sipariş bilgileri için Zippo İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz.

Zippo İletişim Telefon Numarası : 0850 321 1932

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Zippo İletişim Müşteri hizmetleri & Zippo İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Zippo İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Zippo İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *