Winsa Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

1998 yılında Sabancı Holding adı altında Sakarya Adapazarı'nda kurulan Winsa PVC pencere, kapı ve panjur üretimi yaptı ve satışa sundu. Winsa Adapazarı'nda 2004 yılına kadar faaliyet göstermektedir. Daha sonra aynı tarihte Ege Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve iyi temeller atmayı başardı.
2008 yılında fabrikasını değiştirmeye karar veren Winsa Kocaeli'nin Karpe ilçesinde fabrikasını açarak ürünlerini üretmeye devam etti. Ek olarak, Winsa ürünlerini tüm titizlik, özveri ve profesyonel çalışma ile üretir; Kocaeli'nin Sarımeşe ilçesinde bulunan 34.000 metrekarelik kapalı fabrika ile 40.000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermekte ve kaliteli ürünleri piyasaya sunulmaktadır.
Winsa kaliteli ürünler üretmek için bazı konulara dikkat eder. Bunlardan biri hammadde. Winsa hammaddenin gelişinden nakliyeye büyük bir özenle çalışmakta, ancak ürettiği ürünlerin uluslararası kalite standartlarına uygun olmasına özen göstermektedir. Ayrıca, tüm çalışmalarını profesyonel olarak yürütmektedir.
Buna ek olarak, Winsa yıllar içinde sadece adını unutmayı başarmakla kalmadı, aynı zamanda kendine bir şeyler eklemeyi de ihm kırmızıetmedi ve markasını büyütmeyi ve geliştirmeyi başardı.
Winsa Türkiye'de de bir ilk
– 90 mm profil genişliği Revotech Gold
– 84 mm Revotech sistemleri ile profil genişliği
Ve Winsa Winkepenk dahil Var 13 farklı seri.
150'den fazla farklı profil üreten Winsa kendini geliştirmeyi unutarak markaya her zaman yeni şeyler ekledi. Katlanır kapı, pivot pencere, cibinlik, paralel kayma, 120 mm kasa genişliği, Dorodo Gold ve benzeri ürünlerle markasına yeni şeyler katar.
Winsa bugün 300 üretim tesisine sahip yerli bir markadır.
Ayrıca, Winsa tüm serilerde faydalı olmasının yanı sıra kalitesine de önem vermiştir. Bundan PVC pencere, konteyner ve panjurların uluslararası kalite standartlarına; EN, RAL ve TSE'ye uymaya önem vermiştir.
Kurulduğu günden bu yana, kendisine yeni bir şeyler eklemenin yanı sıra adını duyurmanın yanı sıra kaliteli ürünler de üretmeyi başardı. Hizmetler İletişim Telefon Numarası : 0232398 98 98

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Winsa Müşteri Müşteri hizmetleri & Winsa Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Winsa Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Winsa Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *