Unico Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Unico Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Unico Sigorta şikayet hattına Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla irtibat telefonundan ulaşabilirsiniz. Unico Sigorta müşteri hizmetleri, doğrudan bağlantı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir.

Unico Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

1988 yılında kurulan Unico Sigorta, Aviva Sigorta A.Ş. 2015 yılında yeni markası ile hayatına devam etmeye başladı. Sigorta sektöründe müşteri memnuniyetinin ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen markamız geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Politika satışlarından sonraki arızalarda iletişim kurabilmek için resmi web sitemiz www.unicosigorta.com.tr'de yayınlanan "İletişim Formu" nu doldurarak veya resmi web sitemizde belirtilen müdürlüklerimizin telefon numaralarından iletişim kurabilmek için, müşteri hizmetleri numaramız 0850 222 28 00. Sosy kırmızımedya hesaplarımızdan da bize kolayca ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Kalite politikamız koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır ve elimizden gelen çabayı gösterebiliriz.

Unico Insurance çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Çabalarımız en iyisini sunmaktır. Kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmet mantığıyla, markamızın resmi web sitesinde yer alan “iletişim formu” nu kullanarak www.unicosigorta.com.tr veya 0850 222 e-posta adresi aracılığıyla, unicosigorta @ unicosigorta.com.tr Bize 28 00 numaralı telefondan ve ayrıca sosy kırmızımedya hesaplarımızı kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Görüşmeler kalite politikamıza uygun olarak kayıt altına alınmakta ve tüm kişisel bilgileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında güvence altına alınmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlılığı

Unico Sigorta markası, sorumluluk alma noktasında çok hızlı hareket eden ve hizmetlerinden ve ürünlerinden kaynaklanan sorunlara çözüm üretmek için kesin çözümler üretmeye odaklanan bir şirkettir. Buna göre 0850 222 28 00 numaralı telefondan müşteri iletişim merkezimize erişebilir ve talimatları takip edebilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Unico Sigorta doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümler sunar.

Unico Sigorta Şikayet Hattı

Unico Sigorta şikayet hattı, ortaya çıkan sorunlara müdahale ederek çözüm bulmak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya hazırdır. Yukarıda belirtilen müşteri iletişim merkezi numarasını aramanın yanı sıra, www.unicosigorta.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurarak ve [email protected] uzantılı e-posta adresimizi kullanarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unico Sigorta, şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Unico Sigorta şikayet hattı aktarabilecekleri telefonda aktif olarak çalışıyor. . Unico Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 222 28 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sokak No: 1 Kat: 22 & 24 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0850 222 28 00

Faks: 0216 326 94 52

E-posta: [email protected]

Web sitesi Var aynı zamanda iletişim kurabileceğiniz bir Unico Sigorta iletişim formu bölümüdür.

Unico Sigorta, istek ve sorunlarınıza en kısa sürede geri dönerek size her konuda destek sağlayarak sizi tatmin etmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Unico Insurance iletişim numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Unico Sigorta iletişim bilgileri, Unico Sigorta telefon numarası, Unico Sigorta iletişim telefonu, Unico Sigorta canlı destek, Unico Sigorta müşteri temsilcisi, Unico Sigorta şikayet hattı, Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Unico Sigorta çağrı merkezi numarası, Unico Sigorta iletişim numarası, Unico Sigorta çağrı merkezi, Unico Sigorta müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Unico Sigorta Müşteri hizmetleri & Unico Sigorta Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Unico Sigorta üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Unico Sigorta hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. ALİ

    %%yazar&& selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım