Turna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turna çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Turna şikayet hattına makalemizdeki Turna müşteri hizmetleri numarası numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Turna müşteri hizmetleri, doğrudan bağlantı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir.

Turna Çağrı Merkezi Numarası

Şehirler arasında veya ülkeler arasında seyahat eden kişiler, hem yolculuklarını hızlandırmak hem de rahatça seyahat etmek için uçakla seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Uçakla seyahat eden insanların uygun bir fiyata uçak b mesajalmaları onlara büyük ekonomik konfor sağlıyor. Turna, size birçok farklı noktaya uçuşları olan farklı şirketlerin listelerini sunuyor. Hedef ve tarihi belirleyerek turna.com'a girdiğinizde uçuşa sahip tüm uçakları görebilirsiniz. Pegasus, Türk Hava Yolları, Sun Expres, Anadolu Jet, Onurair gibi şirketlerden istediğiniz uçuş şirketini seçme avantajına sahipsiniz. Farklı otobüs şirketlerine ait listenin önünde yer aldıklarında biletlerini istedikleri şirketten satın alabilirler. İnsanlara tüm indirimli ve kampanyalı otobüs şirketleri arasında seçim yapma kolaylığı sunan bir şirkettir. Kişilerin satın alma, ipt kırmızıetme, erteleme, istek ve istekleri için çağrı hizmetleri de vardır.

Turna çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Turna Müşteri Hizmetleri Numarası

Turna'dan Bilet almak isteyenler bunu basitve ekonomik bir şekilde yapar. Akıllı uçuş özelliğiyle, gitmek istediğinizden daha ucuzsa değerlendirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi veya fatura bilgilerinizi sisteme kaydettikten sonra, bir sonraki bilet alımlarınız için kolaylık sağlar. Ayrıca biletinizi çevrimiçi olarak ipt kırmızıedebilir veya ipt kırmızıedebilirsiniz. Biletinizi uçuşunuzdan 2 saat önce ipt kırmızıederseniz, paranızın% 90'ını geri alma şansınız da olur. Tüm kredi kartları 6 ay taksitler halinde size sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabileceğiniz bir organizasyon olarak da yanınızda.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Turna müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Turna Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Seyahat etmek basitve hızlı yol Turna'dan geçiyor. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile de yanınızda. Tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulmak için 0 850 222 66 00 numaralı telefonu doğrudan arayabilirsiniz. Bugün yaşanan korona virüsü nedeniyle, bu telefon numarası geçici olarak hizmet dışı bırakılmıştır. Bugün tüm işlemlerinizi internet sayfasında online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Turna doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümü sağlar.

Turna Şikayet Hattı

Turna ayrıca tüm şikayetleri web sitesi şikayet hattı üzerinden değerlendirir. Yapılan tüm şikayetler en kısa sürede dikkate alınacak ve çözümlenecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Turna şikayet hattı telefonunu aktif tutmaktadır . Numara Şikayet Hattı

Çalışma saatleri boyunca çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Vinç çağrı merkezi numarasını 0850 222 66 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İletişim

Telefon: 0850 222 66 00
Faks: 0212603 61 78
E-posta: [email protected]

İnternet sayfasında da iletişim kurabileceğiniz bir Turna iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Turna iletişim numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Turna iletişim bilgileri, Turna telefon numarası, Turna iletişim telefonu, Turna canlı destek, Turna müşteri temsilcisi, Turna şikayet hattı, Turna müşteri hizmetleri numarası, Turna çağrı merkezi numarası, Turna iletişim numarası, Turna çağrı merkezi, Turna müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Turna Çağrı Müşteri hizmetleri & Turna Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Turna Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Turna Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. RÜŞTÜ

  TURNA.COM’A AİT TELEFONU BUGÜN 13.30 İLE 14.00 ARASI ARADIM FAKAT HİÇ BİR KİMSE TELEFONA CEVAP VERMİYOR VE OTOMATİK SEKRETER SÜREKLİ OLARAK SIRA NUMARANIZ 2 DİYOR VE HİÇ BİR KİMSE TELEFONU AÇMIYOR. MÜMKÜNSE 0532 453 16 56 NOLU TELEFONU ARAMANIZ MÜMKÜN OLABİLİR Mİ? BİLET REZERVASYONU İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTEMİŞTİM.
  SELAMLAR, SAYGILAR.

  RÜŞTÜ KURNAZ
  25.06.2021

 2. ZEKİ TUNCER

  21 Haziran 2021 Antalya-Kayseri 4UEVE3 PEGASUS
  18 HAZİRAN 2021 ANKARA-ANTALYA US3GD5 ANADOLUJET
  BİLETLERİMİN FATURALARI MEİL ADRESİME HALA ULAŞMADI. çok acil istiyorum. telefonla size ulaşamıyorum.
  TEL: 05053786354

 3. EVREN

  %%yazar&& Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım