Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi inceleyebilirsiniz. Tuğba & Venn şikayet hattına iletişim telefonumuzdan Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz. Tuğba & Venn müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı aracılığıyla yapılabilir .

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi Numarası

Şirketimiz 1993 yılında resmi olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır. Ancak şirket, faaliyetlerine 1982 yılında üretim faaliyetlerinden önce başlamıştır. Bugün üç farklı marka, Türkiye genelinde müşterilere hizmet eden onlarca satış noktası ile birlikte. Ayrıca Avrupa'dan Ortadoğu'ya birçok ülkede pazarlama ağı ile küresel bir şirket olmak için çalışıyor. Her şeyden önce, kadın dış giyim üretimi olan insanlara geldi. Daha sonra, dünyanın moda trendlerine göre, her zaman kendilerini güncel tutarak farklı tekstil ürünlerinde üretim yapmaya başladılar. Firmamız farklı ürünlerle hizmet verdikten sonra müşterilere 3 farklı marka sundu. Bugün, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ürün yurtdışında satılıyor.

Tuğba & Venn'i daima ön planda tutmak için çalışmalarımız devam ederken müşterilerimizin memnuniyeti. Bu noktada, çağrı merkezi hizmetimizi müşterilerimizi analiz etmek için aktif olarak kullanıyoruz. düşünceler, talepler ve sorunlar ile çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştiriyoruz. Müşterilerimizden her türlü geri bildirimi almak için uzman çalışma ekibimizle hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezime 0216 484 85 34 numaramızla bağlanabilirsiniz.

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası ile bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Tuğba & Venn Müşteri Hizmetleri Numarası

Tuğba & Venn, tekstil sektöründeki müşterilerine hizmet vermektedir. Verdiği hizmet ile her zaman öncü bir firma olmuştur ve çalışmalarını müşterilerin talep ve taleplerine göre yönlendirmektedir. 3 farklı marka ile kullanıcılarına sundukları hizmeti her zaman en yüksek kalitede tutmaya çalışıyorlar. Bu noktada müşterilerin kullanım deneyimi çok önemli bir yer tutmaktadır. Şirket olarak, müşteriler tarafından iletilecek geribildirimleri önemsiyorlar. Şirketimizin müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0216 484 85 34'ü aramak yeterlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Tuğba & Venn Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Firmamız, istek ve taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılamak için müşteri hizmetlerinde yüksek nitelikli ve deneyimli bir ekiple çalışmaya devam etmektedir. Aklınızda ortaya çıkan soru işaretlerini, satın alma öncesi ve sonrası sorunları ve düşüncelerinizi iletebilmeniz için doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Numaraları web sitemizden kullanabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Tuğba & Venn en kısa sürede doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır.

Tuğba & Venn Şikayet Hattı

Firmamız tarafından aldığınız her türlü ürün Kullanım sürecinde veya satın alma aşamasında karşılaştığınız sorunlar hakkında bize bilgi vermek sorunun çözümü için çok önemlidir. şikayet. Şikayet hattımıza belirttiğimiz rakamlardan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Tuğba & Venn, telefonunu sorunlarını iletebilecekleri yerde tutuyor .

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Tuğba & Venn çağrı merkezi numarasına 0216 484 85 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Venn Giyim San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Bulvarı Şile Yolu No: 22 / B
Online Satış Müşteri Hizmetleri: 0216484 85 34
Mağazacılık Müşteri Hizmetleri: 0216509 42 54
E-Posta Adresi: [email protected]

İnternet sayfasında iletişim kurabileceğiniz Tuğba & Venn iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Tugba & Venn, her yönüyle destek ve desteğinizi sağlayarak sizi tatmin etmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım isteyebilir veya Tuğba & Venn irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Tuğba & Venn iletişim bilgileri, Tuğba & Venn telefon numarası, Tuğba & Venn iletişim telefonu, Tuğba & Venn canlı destek, Tuğba & Venn müşteri temsilcisi, Tuğba & Venn şikayet hattı, Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası, Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası, Tuğba & Venn iletişim numarası, Tuğba & Venn çağrı merkezi, Tuğba & Venn müşteri hizmetleri doğrudan ciltleme

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tuğba & Müşteri hizmetleri & Tuğba & Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tuğba & üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tuğba & hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. BAHATTİN

    %%yazar&& Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

  2. BEDRİYE MÜGE

    %%yazar&& selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım