Tredaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tredaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Tredaş şikayet hattına makalemizdeki Tredaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. Tredaş müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Tredaş Çağrı Merkezi Numarası

Firmamız, Tredaş (Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş), Trakya bölgesinde 20 yılı aşkın bir süredir elektrik dağıtımı yapmaktadır. . Yılların verdiği tecrübe ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmayı başardık. Bu başarının, özellikle müşterilerimizin güveni sayesinde bize geldiğinin bilincindeyiz. Bu bağlamda hizmet ağımızı her geçen gün daha etkili ve daha başarılı hale getiriyoruz. Memnuniyetiniz bizim ana hedefimizdir.

Tredaş çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Tredaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Özellikle Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde şirketimiz faaliyetlerini sürdürmekte ve size daha iyi bir deneyim sunmak ve yaşa uyum sağlamakta tereddüt etmemekte, yani, aynı zamanda maliyet. Sürekli olarak en son teknolojileri kullanıyoruz ve size en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba gösteriyoruz. Ekibimiz her zaman her türlü arıza ve soruna hazırdır. 20 bin kilometrelik elektrik hatları, 1.500 personel, 10 binden fazla transformatör ve 300 bin elektrik direği ile size en iyi hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir arıza durumunda, bizimle birçok farklı şekilde kolayca iletişime geçebilirsiniz. Alo 186 hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Arıza şikayet ve önerilerinizi bildirebilir ve kibar müşteri temsilcilerimizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Tredaş telefon uygulamamızı hem andorid hem de iOS üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde arızaları bildirebilir, anlık ve planlı kesinti bilgileri alabilir, şikayet ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tredaş müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Tredaş Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı [19659003] Tredaş, müşterilerinin zamanını önemsiyor. Bu felsefe ile geliştirdiğimiz geniş hizmet ağımızda bize en hızlı şekilde ulaşmak için gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz. 186 numaralı telefon servisini aradığınızda ve sizin için en uygun olan seçeneğe tıkladığınızda müşteri temsilcilerimize zahmetsizce ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe Tredaş müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı en kısa sürede çözümler sunar. [19659002] Tredaş Şikayet Hattı

Tredaş, müşterilerinin şikayetlerini önemsiyor. Şikayet, öneri ve talepleriniz doğrultusunda kendimizi her geçen gün yenileyerek ve geliştirerek daha iyi bir konumdayız. Öneri ve şikayetleriniz için lütfen bize derh kırmızıbildirin. Şirketimizin her bir şikayeti dikkatle inceleyeceğinden ve gerekli önlemleri alacağından şüphelenmemelisiniz. Bize tredas.com web sitemizden, telefon uygulamamızdan veya yukarıda belirtilen müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü şikayet ve önerilerinizi yapabilirsiniz.

Tredaş şikayet hattı şikayetlerine kalıcı çözümler üretmeyi amaçladıkları sorunlarını iletebildikleri telefon

Tredaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *