Tosla Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerine Ulaşın Telefon Numarası

Tosla çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Tosla şikayet hattına Tosla müşteri hizmetleri numarası üzerinden telefonla ulaşabilirsiniz. Tosla müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Numarası

Tosla, Akbank tarafından geliştirilen ön ödemeli bir karttır. Kartınıza yüklendikten sonra ödemelerinizi istediğiniz kadar yapabilirsiniz ve onlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Para transferi artık çok kolay. Rehberinizde arkadaşlarınızla para gönderip alabilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. 0850 4770 867 numaralı telefondan çağrı merkeziyle iletişime geçerek, uygulama aracılığıyla yapabileceğiniz birçok işlemi gerçekleştirebilir ve tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri Numarası

Tosla ile basitÖdeme ve ödemenin keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmektir. Gerekli bilgileri uygulama ile paylaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamamız, paras kırmızıişlemler yapmak için kullanılmasına rağmen sosy kırmızıbir platformdur. Örneğin, arkadaşınızdan para talebiniz olduğunda, bunu uygulamamız üzerinden yapabilirsiniz ve başka bir platforma ihtiyacınız yoktur. Akbank bünyesinde sunulan bir hizmet olmasına rağmen uygulamamız çalışmalarına bağımsız olarak devam etmektedir. Destek almak veya yaşadığınız sorunu aktarmak için yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri numaramızı kullanabilirsiniz veya bir Akbank müşterisiyseniz, Akbank müşteri hizmetleri aracılığıyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz. 19659002] Tosla Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantısı

Hedef kitlemizin başvurumuzda gençler olduğu bir kez daha ifade edilmelidir. Para yatırabileceğiniz bir limit, tüm pos cihazlarında, tüm ödeme merkezlerinde ve tüm nakit makinelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bir karttan bahsediyoruz. Ayrıca, kötü banka kayıtları olan müşterilerimiz bile kolayca kullanabilir. Tüm işlemleri ücretsiz olarak sınırlar dahilinde yapabileceğiniz için internet alışverişine açık olan kartınızla alışveriş yapmak ve ödemelerinizi yapmak artık çok kolay. Tüm sorularınız ve Tosla ile basitpara transferi yapma konusunda yaşadığınız tüm sorunlar için çağrı merkezi numaramızı arayarak müşteri hizmetlerimize doğrudan bağlanabilirsiniz. 19659002] Tosla Şikayet Hattı

Uygulamamızı indirerek veya resmi web sitemiz https://tosla.com/ kullanarak Tosla olmanın tüm avantajlarını karşılayabilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını web sitemizde bulabilir veya karşılaştığınız sorunlar ve gerçekleştirmek istediğiniz birçok işlem için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Bizim uygulama avantajları ile alışveriş mutlu, biz sizin için en iyisini diliyorum.

Şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Tosla şikayet hattı telefonunu aktif tutuyor. ] Tosla Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Tosla çağrı merkezi numarasına 0850 4770 867 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Merkez Girişi (Kule 2) Apt. No: 2/2 Kat: 4, 34330 Beşiktaş / İstanbul

Ticaret Ünvanı: Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

E-posta: [email protected]

Telefon Numarası: 0850477 0 867

İnternet sayfası aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz Tosla iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Tosla, istek ve sorunlarınıza en kısa sürede geri dönerek size her konuda destek sağlayarak sizi tatmin etmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Tosla iletişim numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Tosla iletişim bilgileri, Tosla telefon numarası, Tosla iletişim telefonu, Tosla canlı destek, Tosla müşteri temsilcisi, Tosla şikayet hattı, Tosla müşteri hizmetleri numarası, Tosla çağrı merkezi numarası, Tosla iletişim numarası, Tosla çağrı merkezi, Tosla müşteri hizmetleri doğrudan bağlanır

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tosla Çağrı Müşteri hizmetleri & Tosla Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tosla Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tosla Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *