Toptanara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toptanara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Toptanara şikayet hattına telefondan Toptanara müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Amacımız üreticilerle iletişim kurmak ve uygun fiyatların sizi karşılamasını sağlamaktır. Böylece üreticileri toptan ürün almak isteyenler için bir platformda bir araya getirdik. Ürünümüz sadece toptan satın almak isteyenler içindir. Sitemizde dekorasyon ürünlerinden ev ve mutfak aletlerine, oyuncaklardan kozmetik ürünlerine kadar pek çok ürün satılmaktadır. “Tüm Kategoriler” bölümünde satılan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Kosova, Timex, Gondol, Bager Plastik vb. Sitemizde birçok marka bulabilirsiniz. Kurums kırmızıolarak kaydolabilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizdeki Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize [email protected] e-posta adresinden de yazabilirsiniz. Sosy kırmızımedya hesaplarımızda yazdığı soruları cevaplıyoruz. Toptanara merkezimiz Istoç Toptancılar Çarşısı'nda yer almaktadır. Sitemiz üzerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ancak, müşteri hizmetlerimiz için belirli bir çalışma saati vardır. Mesai saatleri dışında mesaj yazabilirsiniz. Cevap bir sonraki çalışma saatinde verilir. Mesai saatleri içinde yapılan aramalar veya mesajlar hemen cevaplanır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Toptan müşteri hizmet numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla yapacağınız işlemler için Doğrudan Müşteri Müşteri Desteği Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz numaradan müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp hattımızdan ve e-posta adresimizden anında geri dönüş yapabilirsiniz. Toptanara olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bu nedenle, soru, öneri ve şikayetlere geri dönüyoruz. Bu iadeleri en hızlı şekilde sağlamak için çalışıyoruz. Ayrıca Facebook ve Instagram üzerinden alınan mesajlara da yanıt veriyoruz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Toptan müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma en kısa sürede bir çözüm sağlar. ? Ürününüzle ilgili bir sorun mu var? Daha sonra Toptanara çağrı merkezi aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz iletişim kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geri dönüş konusunda dikkatli olmanız gereken bazı sorunlar var. Kargo görevlisinin yanındaki kutuyu işaretlemelisiniz. Böylece kargo şirketinin neden olduğu bir sorun olup olmadığını görebilirsiniz. Sitede iade edilecek ürünü onaylamayın. Arızalı ürünlerden ambalajından çıkarılan ürünler iade edilmez. Ayrıca geri dönüşünüz hakkında müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Toptanara, telefonunu müşterileri için aktif olarak çalışmaya devam ediyor Toptanara şikayet hattı .

Toptanara Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Toptanar'a telefonla ulaşmak için 0850 2555 225 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Istoc Toptancı Market 5. Ada No: 63 Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE

E-Posta Adresi: support @ toptanar to .com

Müşteri Hizmet Numarası: 0850 2555 225

İnternet sayfasında da iletişim kurabileceğiniz Toptanara iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Toptanara iletişim numarasından ona erişebilirsiniz. Toptanara şikayet hattı, Toptanara müşteri hizmetleri numarası, Toptanara çağrı merkezi numarası, Toptanara iletişim numarası, Toptanara çağrı merkezi, Toptanara müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Toptanara Çağrı Müşteri hizmetleri & Toptanara Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Toptanara Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Toptanara Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *