Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hakkında bilgi almak istiyorsanız

Terra Pizza çağrı merkezi numarasını makalemizi kontrol edebilirsiniz. Yazımızda Terra Pizza şikayet hattına telefondan telefondan Terra Pizza müşteri hizmetleri numarasına telefonla ulaşabilirsiniz. Terra Pizza müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Terra Pizza Çağrı Merkezi Numarası

Pizza, her yaştan insan tarafından tüketilen bir gıdadır. İster küçük ister büyük olun, günün herhangi bir saatinde acıktığınızda, birçok malzemeden oluşan bir pizza herkesin ilk tercihleri ​​arasındadır. Terra Pizza, sunduğu farklı pizza türleri ile damak zevkini göz önünde bulundurarak hareket eder. Pizzada kullanılan çeşitli malzemelerle, zevkinize uygun bir çeşit sipariş edebilirsiniz. İsterseniz orta boy veya büyük boy pizzalar da kapınıza getiriliyor. Kampanya ürünlerini ve farklı menüleri incelemek için terrapizza.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca beyaz eti sevenler için farklı tavuk ürünleri sunar. Ayrıca, soğan halkaları, patates dilimleri ve patates kızartması, insanların sıklıkla tercih ettiği türler arasındadır. Siparişlerinizde, taleplerinizde veya isteklerinizde sizin için oluşturulan çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

Terra Pizza çağrı merkezi numarası hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine sunduğu farklı lezzetlerle Terra Pizza 444 4 500, müşteri hizmetleri ile her zaman insanlarla olmuştur. Siparişlerinizi bu numaradan oluşturabilirsiniz; Terrapizza.com.tr adresimiz üzerinden sipariş oluşturmak da mümkündür. Bizi facebook, instagram, yuutube ve twitter üzerinden takip edebilirsiniz; bir mesaj bırakabilirsiniz. Pizza, içecek, çıtır lezzete ek olarak, hafif tatlı çeşitlerimizi incelemenizi öneririz.

1995 yılında İzmir'de ilk şubesini açan şirket, şimdi 44 ilde bulunan restoranları ve yaklaşık 140 restoranında insanlara hizmet veriyor. Onlar için bir pizza zinciri oluşturmayı vizyon haline getiren şirket, insanlara bu amaçla Frachhising sistemine katılma fırsatı da veriyor. Bu konuda web sitemizden de bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Terra Pizza müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Birçok şehirde Terra Pizza İsterseniz pizza yemeyi veya şubeleriyle pizza sipariş etmeyi kolaylaştırır. Doğrudan müşteri hizmetlerine başvurmak mümkündür. Ayrıca web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz; İstek ve isteklerinizi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Terra Pizza, mümkün olan en kısa sürede doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır. Pizza da şikayetlerini çok değer veriyor. Ürünlerimizden veya şubelerimizden memnun kalmazsanız, lezzeti 30 dakika içinde kapınıza getiremezsek, bizimle iletişime geçebilir ve şikayet edebilirsiniz. Yapılan tüm şikayetler tarafımızdan değerlendirilir ve çözülür.

Şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Terra Pizza, telefonunu Terra Pizza şikayet hattını müşterileri için aktif tutuyor.

Terra Pizza Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Terra Pizza çağrı merkezi numarasına 44 44 500'den ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A / 5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 0216472 26 26
Faks: +90 212519 41 52
E-posta: [email protected]
Fabrika: 29 Ekim Mah. Pizza Pizza Cad. No: 16 Yazbaşı Torbalı / İZMİR
Telefon: +90232853 70 70
Faks: +90232853 89 06
E-posta: [email protected]

İnternet sitesinde iletişim kurabileceğiniz bir Terra Pizza iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınıza en kısa sürede dönersek, Terra Pizza sizi her açıdan tatmin etmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Terra Pizza irtibat numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Terra Pizza iletişim bilgileri, Terra Pizza telefon numarası, Terra Pizza iletişim telefonu, Terra Pizza canlı destek, Terra Pizza müşteri temsilcisi, Terra Pizza şikayet hattı, Terra Pizza müşteri hizmetleri numarası, Terra Pizza çağrı merkezi numarası, Terra Pizza iletişim numarası, Terra Pizza çağrı merkezi, Terra Pizza müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Terra Pizza Müşteri hizmetleri & Terra Pizza Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Terra Pizza üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Terra Pizza hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *