Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tencent çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Tencent şikayet hattına telefondan Tencent müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla erişebilirsiniz. Tencent müşteri hizmetlerinin üzerinden bağlanması kolaydır.

Tencent Çağrı Merkezi Numarası

Tencent Limited, Çin merkezli bir BT şirketidir. Bu şirket 11 Kasım 1998'de kuruldu ve iştirakleri, hem Çin'de hem de dünyada internette çeşitli eğlence, yapay zeka, hizmetler ve ürünler ve teknolojiler geliştirdi. Şirketin merkezi Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır. Bilişim alanında hizmet veren Tencent halka açık bir şirkettir. Bu şirket, 2018 yılında 580 milyar dolar sermaye ile Asya kıtasının en kıymetlişirketi ve hatta dünyanın en büyük yatırım şirketleri arasında yer alıyor.

En büyük teknoloji ve internet şirketlerinden biri olan Tencent, aynı zamanda en büyük kuruluştur. en kıymetlive en büyük oyun ve sosy kırmızımedya şirketlerinden biridir. Tencent Games'i bünyesinde barındıran şirket aynı zamanda dünyanın en çok oynanan çevrimiçi mobil oyunu PUBG'nin de kurucusudur. Şirketin sunduğu hizmetler arasında, kategorisinde dünyanın en başarılı ve en büyükleri arasında yer alan müzik, sosy kırmızımedya, mobil oyunlar, web portalları, e-ticaret, ödeme sistemleri, internet hizmetleri, akıllı telefonlar ve çok oyunculu çevrimiçi oyunlar bulunmaktadır. .

Tencent çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Tencent Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilişim alanında hem Asya'da hem de dünyada kendini kanıtlayan şirket PUBG mobil oyununa ev sahipliği yapıyor. . Bugün, diğer tüm dijit kırmızıoyun şirketleri gibi, bu şirkette sunulan bir Tencent müşteri hizmetleri birimi yoktur. Ancak, her konudan yardım istenir ve oyuncular için destek sayfasından iletişim sağlanır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tencent müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz. Merak ettikleri herhangi bir soru veya sorunları için bizimle iletişime geçebilir ve Tencent Destek Sayfasından yardım alabilirler. Her türlü sorun için kesintisiz hizmet veriyoruz ve siz kıymetlikullanıcıları online oyunlarda başarılı kılmak için işimizi yapıyoruz.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanan Tencent en kısa sürede çözümler sunar.

Tencent Şikayet Hattı

Tencent Limited Şirketi, ürün ve hizmetlerini kuruluşunun ilk gününden itibaren% 100 müşteri memnuniyetine dayalı olarak pazara sunmaktadır. Bununla birlikte, herhangi bir şirkette olduğu gibi, bazı teknik sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Tencent Şikayet Hattı ile ortaya çıkan arızalar hakkında anında bilgilendirilir ve size daha iyi bir hizmet sunarız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Tencent, Tencent şikayet hattını aktif çalışma durumunda tutmaktadır.

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri boyunca çağrı merkezi numarasına ulaşabilirsiniz. Tencent çağrı merkezi numarasına telefon üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim

Tencent Ofisleri

İstek ve sorunlarınızla en kısa sürede size geri dönebileceğiniz bir Tencent iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Konuyla ilgili destek veren Tencent memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Tencent irtibat numarası ile erişerek yardım talep edebilirsiniz.

Arama Terimleri : Tencent iletişim bilgileri, Tencent telefon numarası, Tudors iletişim telefonu, Tencent canlı destek, Tencent müşteri temsilcisi, Tencent şikayet hattı, Tencent müşteri hizmet numarası, Tencent çağrı merkezi numarası, Tencent iletişim numarası, Tencent çağrı merkezi, Tencent müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tencent Çağrı Müşteri hizmetleri & Tencent Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tencent Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tencent Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Ömer

  Pubg de 300 UC aldım parayı çekti ama UC yi yatirmadi hesabıma bu sorunun hesabımdan çözülüp 300 UC nin yatırılmasını istiyorum hesap id’m 5772360845

 2. Ghdhchkknc

  Pubg mobile litede neden arena modu kalktı
  Arena modu varken çok güzel oluyordu. Ama şimdi arena modu olmadığı için çok sıkıcı.

 3. NAGİHAN

  %%yazar&& Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

 4. ERGÜN

  %%yazar&& selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

 5. EVREN

  %%yazar&& Mrb bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

 6. SERKAN

  %%yazar&& Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

 7. NAGİHAN

  %%yazar&& Merhaba herkese siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

 8. Ömer

  Faturama hic bişey yapmadan para gelmis ve fatura detaylarımda tencent games yazıyo nasıl iptal ettirebilirim