Teleset Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hakkında bilgi almak istiyorsanız

Teleset çağrı merkezi numarası makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Teleset şikayet hattına Teleset müşteri hizmetleri numarası ile irtibat telefonundan ulaşabilirsiniz. Teleset müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı aracılığıyla yapılabilir .

Teleset Çağrı Merkezi Numarası

Teleset, uzun zamandır hayatımızda olan bir mobilya üreticisi firmadır. İç dekorasyon ile uğraşan bu şirket bize rahat ve konforlu tasarımlar sunuyor. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evlerimizin daha şık görünmesi ve daha sağlıklı bir yaşam alanı sunması için bu marka orijinaltasarımlarla hizmetinizde. Ayrıca önemli ihracat faaliyetleriyle de adını duyurmuş önemli bir markadır. Sadece ürünleri ile değil, aynı zamanda müşteri ilişkileriyle de öne çıkan şirkete birçok iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine [email protected] internet adresinden ulaşırken, 0850 460 10 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Teleskop çağrı merkezi numarası ile bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teleset Müşteri Hizmetleri Numarası

Evimizde haklı olarak kullandığımız mobilyalarımızın kullanışlı, hoş görünümlü, konforlu ve dayanıklı olmasını istiyoruz. Teleset, tüm bu taleplere yanıtveren ürünler üretmektedir. Mobilya alanında tanınmış bir marka haline gelen bu şirket, müşteri ilişkilerinde kaliteli iletişim hattı ile fark yaratıyor. Ayrıca, müşteri hizmetlerine e-posta yoluyla bağlanma fırsatı sunar. [email protected] adresinden müşteri temsilcilerine kolayca ulaşılabilir. Yukarıdaki çağrı merkezi numarasına sahip temsilcilere de bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Teleset müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Teleset Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Evde sık kullandığımız mobilyalar eski olabilir, kırılabilir veya onlara herhangi bir şey olabilir. Bu nedenle sürekli değişiklikler ve onarımlar yapılır. Bu nedenle, müşteri temsilcileriyle iletişim basitolmalıdır. Teleset markası temsilcilerini dikkatle seçti çünkü bu sorunun önemini biliyor. Aradığınızda, dost insanlarla tanışır ve hızlı bir şekilde çözümler bulursunuz. İnternet adresiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenize rağmen, aradığınızda gerekli talimatlarla karşılaşacaksınız. Müşteri temsilcisine zaman kaybetmeden bağlanmak için yukarıdaki çağrı merkezi numarasını kolayca arayabilir ve çağrıları ihtiyaçlarınıza göre arayabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğünden beri Teleset müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı en kısa sürede çözümler sunar.

Teleset Şikayet Hattı

Şikayet hatları büyük öneme sahip hatlardır ve şirketler üzerinde yoğunlaşmalıdır. Bu hatlar sayesinde satış yapan her kurum, işletme vb. Yerler gibi hatalar varsa, tekrar hata yapmamaya özen gösterebilir ve düzeltebilirsiniz. Teleset, bu bilinci kazanan önemli mobilya markalarından biridir. İstek ve şikayetlerinizi kaydeder. Size en iyi çözümü sunar.

Şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Teleset, telefonunu müşterileri için aktif olarak çalışmaya devam ediyor Teleset şikayet hattı .

Teleset Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı [19659019] 0212 736 18 65

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Teleset çağrı merkezi numarasına 0212 736 18 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Teleset Müşteri Hizmetleri

E-Posta Adresi: [email protected]

0850 460 10 00 Hafta 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 7 Silivri / İstanbul
Telefon: +90 (212) 736 18 65-66-68
Faks: +90 (533) 211 26 97
E-Posta Adresi: [email protected]
İhracat Hizmetleri
E-Posta Adresi: [email protected]

Ayrıca, web sayfası üzerinden iletişim kurabileceğiniz Teleset iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Teleset irtibat numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Teleset iletişim bilgileri, Teleset telefon numarası, Teleset iletişim telefonu, Teleset canlı destek, Teleset müşteri temsilcisi, Teleset şikayet hattı, Teleset müşteri hizmetleri numarası, Teleset çağrı merkezi numarası, Teleset iletişim numarası, Teleset çağrı merkezi, Teleset müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Teleset Çağrı Müşteri hizmetleri & Teleset Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Teleset Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Teleset Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. SERDAL

    %%yazar&& selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

  2. EVREN

    %%yazar&& Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler