Teknik Yapı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerine Ulaşın Telefon Numarası

Teknik Yapı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Teknik Yapı şikayet hattına makalemizdeki Teknik Bina müşteri hizmetleri numarası ile irtibat telefonundan erişebilirsiniz. Teknik Yapı müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Teknik Yapı Çağrı Merkezi Numarası

Giderek artan nüfus da inşaat sektörünün adını duymamızı sağlıyor. İçinde yaşadığımız evlerimizin güvenilir olması şüphesiz en önemli ve aynı zamanda en gerekli taleplerimizden biridir. Hangi inşaat şirketine güvenmeliyiz? Ne kadar güvenilir olduğunu biliyor muyuz? Bu tür soruların kafamıza yapışması oldukça normaldir. Çağrı merkezleri sorularımıza yanıtbulmakta her zaman önemli bir rol oynamaktadır. Teknik Yapı, vizyonu geleceği inşa etmek ve çağrı merkezlerinin onlar için öneminin farkında olan kıymetliinşaat şirketlerinden biridir. Bugüne kadar çok sayıda yaratıcı inşaat yapan şirkete www.teknikyapi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi için 444 10 08 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Teknik Bina çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Teknik Bina Müşteri Hizmetleri Numarası

Konutlarımız veya yaşam alanlarımızın çoğunu oluşturan diğer binalar birçok kritere dikkat ediyoruz. Bu nedenle, bu alanları sunan inşaat şirketlerinin özellikleri iyi bilinmelidir. Teknik Yapı müşterilerine güvenlik, konfor, estetik ve kalite sunuyor. Ayrıca yapacağı yapıların doğaya zarar vermeyeceğini garanti eder. Önceden imzalanmış yapılar, yani mevcut deneyimleri, bize rehberlik etmeye yardımcı olur. Müşteri olup olmadığınıza bakılmaksızın bu şirkete ulaşmak çok kolaydır. İyi, sevgi dolu, saygılı ve bilgili müşteri hizmetleri personeli telefonunuzda size yardımcı olmayı bekliyor. Müşteri hizmetlerine 0850 377 70 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Teknik Yapı müşteri hizmet numarası ile kolayca iletebilirsiniz.

Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu Bunun olup olmadığı veya uzun zaman alması hemen hemen her şirket için genel bir karardır. Ancak, ilgili müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda Teknik Yapı inşaat şirketine kolayca bağlanabilirsiniz. Sizi altyapının güçlü olduğu ve herhangi bir bilgiye erişebileceğiniz internet adresine yönlendirirken, istemezseniz, doğrudan müşteri hizmeti için 2'ye basarak sizi müşteri temsilcisine aktaracaklardır.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Doğrudan teknik bina müşteri hizmetlerine bağlanın En kısa sürede çözümler sunar.

Teknik Yapı Şikayet Hattı

Teknik Yapı, iş alanı nedeniyle en üst düzeyde sorumluluk alması gereken ve bu doğrultuda hareket eden bir şirkettir. Şikayetler ve dilekler onlar için önemlidir. Yukarıda belirtilen e-posta adresi sizden gelen istek ve şikayetler için hazırdır.

Şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Teknik Yapı, telefonunun aktif olarak çalışmasını sürdürüyor Teknik Yapı şikayet hattı . Teknik Yapı Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Teknik Yapı çağrı merkezi numarasına 444 10 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Teknik Yapı Merkez Ofisi
TEKNİK BİNA PLAZASI,
Adres: Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı. Uphill Court C5 Blok A Giriş No: 10A Batı Ataşehir İstanbul, TR-34746

Telefon Numarası: 0216688 78 78 (pbx)
Faks Hattı: 0216688 79 79
E-posta Adresi: [email protected]
Müşteri İlişkileri Birimi: 0850377 70 07
Çağrı Merkezi: 444 10 08 (pbx)
Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00

İnternet sayfasından iletişim kurabileceğiniz Teknik Bina iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım isteyebilir veya Teknik Bina irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Teknik Bina iletişim bilgileri, Teknik Yapı telefon numarası, Teknik Yapı iletişim tel, Teknik Yapı canlı destek, Teknik Yapı müşteri temsilcisi, Teknik Yapı şikayet hattı, Teknik Yapı müşteri hizmet numarası, Teknik Yapı çağrı merkezi numarası, Teknik Yapı iletişim numarası, Teknik Yapı çağrı merkezi, Teknik Yapı müşteri hizmetleri doğrudan bağlanır

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Teknik Yapı Müşteri hizmetleri & Teknik Yapı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Teknik Yapı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Teknik Yapı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. YAVUZ

    %%yazar&& Mrb paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

  2. ŞENAY

    %%yazar&& selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler