TAMEK Doğrudan Bağlantı İrtibat Numarası

Türkiye'nin gıda endüstrisinin önde gelen markalarından biri Tamek 31 Mart 1955 tarihinde Bursa-Demirtaş'ta kuruldu. TAMEK Türk Alman Meyve ve Ekstra kelimelerinin baş harflerinin birleşimi ile oluşturulmuştur.
Sanayi gelişiminin kademeli olarak hızlandığı 1950'lerde, hazır gıda ürünlerinin üretimi sırasında beklenen verim elde edilemedi. Dönemin modern üretim teknolojilerinin kullanılmadığından bu yana geliştirilmeyen şirket, Almanlarla yapılan teknolojik işbirliği ile Mehmet Sipahioğlu tarafından kuruldu. Tamek sonucunda ayrılma Sektörde bir gıda üreticisi olarak% 100 Türk menşeli yer almıştır. 1958'de T ila Türkiye'nin ilk ketçap ve domates suyunu üretti. 1959 yılında, Türkiye'de ilk hazır yemek ve doldurulmuş üretim.
İlk meyve suyu üretimini 1963 yılında ilk fabrikası olan Bursa-Demirtaş'ta üretti. Üretilen TAMEK meyve suyu meşhur kahverengi şişesiyle pazara sunuldu. 1974 yılında Türkiye'de ilk haşlanmış bakliyat üretildi.
1987 yılında Bursa-Karacabey fabrikasında sebze, konserve, salça, bezelye, reçel, meyve konsantresi ve marmelat üretimine başladı. 1992 yılında Türkiye ilk diyabetik reçel üretti. 1993 yılında Türkiye'nin ilk konserve suyu üretimjn'i gerçekleştirmiştir. 1994 yılında Balıkesir-Kızıksa fabrikasında üretime başladı. 1994 yılında fabrikadan beri konsantre meyveden salçacık, ketçap ve mayaoz üretimine devam ediyor. [19659002] 2000 yılında Türkiye'de bir politika imzalayan Tamek bir karton kutuda salça üretimi yapmıştır. TAMEK'in ilk fabrikası Bursa-Demirtaş, 2000 yılında meyve suyu üreten bir komplekse dönüştü.
2002 yılında Manisa-Salihli fabrikasında haşlanmış ürünler, gıda, domates salçası, doldurulmuş, konserve bamya ve konserve meyvelerin üretildiği üretime başladı. Şirket 2005 yılında bir ilke imza attı ve 'Body Sleeve' ambalajını kullandı. ketçap ve mayonez. Tamek Türkiye 'nin ilk yıl koruyucu ve katkısız konserve ürünleri üretmiştir.2007 2006 yılında, Türkiye'de bir ilk potasyum ile zenginleştirilmiş, yürekdostu ile% 100 portak kırmızısuyunun lansmanını gerçekleştirmiştir. [19659005] Tamek Nielsen'in akla gelen ilk markalar adı altında yaptığı araştırmada, meyve suyu ve reçel söz konusu olduğunda, akla gelen ilk marka olarak seçildi. 39 ;.

Bursa-Karacabey fabrikası 2008 yılında modern üretim hatlarının tanıtımıyla meyve suyu üretimine başladı. [19659005] TAMEK Pazarlama ve marka yönetiminde uluslararası bağımsız bir otoriteye sahip olan Superbrands, marka yönetiminde üstün olan şirket için ödül aldı.
2012 yılında başarı bakımından şirketin en verimli yıllarından biridir. TAMEK Premium Jam etiket tasarımı ile Packaging Ayyıldızlar altın ödülünü, Premium Jam kavanoz tasarımı ile Packaging Ayyıldızları bronz ödülünü aldı. .
Türkiye altın heykel müşteri memnuniyeti Endeksi 2012 ödülünü aldı.
Türkiye Krist kırmızıTetrapak ambalajında ​​bir ilk olan 2014 yılında meyve suları kullanın. [19659002]

Ürünlerinizle ilgili bir sorununuz olduğunda, istek ve önerileriniz varsa TAMEK Direct Connect İletişim Numarasını arayabilirsiniz.

TAMEK Direct Connect İletişim Numarası : 444 00 97

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
TAMEK Doğrudan Müşteri hizmetleri & TAMEK Doğrudan Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için TAMEK Doğrudan üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca TAMEK Doğrudan hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *