Taksi Sürücüleri Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hakkında bilgi almak istiyorsanız

Taksi Sürücüleri Odası çağrı merkezi numarası makalemizi kontrol edebilirsiniz. Yazımızda Taksi Şoför Odası müşteri hizmetleri numarasına ulaşılabilir Taksi Şoför Odası şikayet hattı . Taksi Şoförleri Oda müşteri hizmetleri, doğrudan bağlantı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir.

Taksi Şoförleri Odası Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle kentsel ulaşımda tercih edilen araçlardan biri taksilerdir. Hem hızlı hem de basitgidilecek mesafeye ulaşmak için genellikle taksileri tercih ediyoruz. Konforlu seyahat etmek ve işimizi hızlandırmak için kullandığımız bu araçlara ilk girdiğimizde bir taksi sayacı açılır. Taksi Şoförleri Odası, bu ücretin ne kadar olduğu ve seyahat edilen her kilometrede müşteriye yansıtılacak fiyatın belirlenmesi gibi konular düzenlemektedir. Bu iş ile uğraşan birçok taksi şirketi olmasına rağmen, kuralların ve fiyatların ötesine geçmek mümkün değildir. İçişleri Bakanlığı nezaretinde olan bu odaların çağrı odalarında da çağrı merkezleri bulunmaktadır. Karşılaştığınız sorunları çağrı merkezlerini arayarak ifade edebilirsiniz.

Taksi Sürücüleri Odası çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Hazırlanan taksilerin ilk sayısı bulunduğu eyaleti göstermektedir. Ayrıca plakaların herhangi bir yerinde bir TŞOF conta bulunmalıdır. Tabaklar 4 * 10 cm. TR takma adı mavi renkte olmalıdır. Uzunluk ve genişlik boyutları 11 * 52cm veya 21 * 32 cm olmalıdır. Bu kurallara uymayan plakalar trafik işlemleri yapılamaz.

Taksiye bindiğinizde, farklı ücretler, kötü koşullar veya sizin için soruna neden olan her türlü olay için Taksi Şoförleri Odası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İl için farklılık gösteren sayı Ankara için 0 312 231 71 06'dır. Www.tsof.org.tr internet adresinden de iletişim kurmak mümkündür. Ayrıca mesajınızı web sitesindeki iletişim formuna da yazabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Taksi Sürücüleri Odası müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz. Tedbirler, sürücülerin ve müşterilerin haklarının belirlenmesi gibi konular Taksi Şoförleri Odası tarafından düzenlenmektedir. Doğrudan müşteri hizmetlerine başvurmak için şehrinizdeki telefon numarasını arayabilirsiniz. İnternet üzerinden e-posta göndermek de mümkündür.

Müşteri tabanı büyüdükçe, Taksi Sürücüleri Odası, müşteri hizmetlerine en kısa sürede doğrudan çözümler sunar.

Taksi Sürücüleri Odası Şikayet Hattı

Taksi Sürücüleri Odası şikayet hattı da oluşturuldu. Sürücülerden kaynaklanan durma, kötü durumlarla ilgili şikayetler için müşteri hizmetlerini arayabilir veya e-posta yazabilirsiniz.

Müşterileri için sorunlarını iletebilecekleri Taksi Şoförleri Odası şikayet hattı telefonlarını aktif tutuyor.

Taksi Sürücüleri Odası Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Taksi Sürücüleri Odası çağrı merkezi numarasını 0312 231 7106 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İletişim

Adres: Fevzi Çakmak Sok. nO: 5 Kızılay Ankara
E-Posta Adresi: [email protected]
Telefon Numarası: 0312231710
Faks Hattı: 0312 231 4671

İnternet sayfasından da ulaşabileceğiniz bir Taksi Sürücüleri Odası iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınıza geri dönerek sizi her konuda destekleyen Taksi Sandalyeleri Odası memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Taksi Sürücüleri Odası'nın irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz. Taksi şoförleri odası canlı destek, Taksi şoförleri odası müşteri temsilcisi, Taksi şoförleri odası şikayet hattı, Taksi şoförleri odası müşteri hizmetleri numarası, Taksi şoförleri odası çağrı merkezi numarası, Taksi şoförleri odası iletişim numarası, Taksi şoförleri odası çağrı merkezi, Taksi şoförleri odası müşteri hizmetleri doğrudan bağlayıcı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. MUSTAFA

    %%yazar&& merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>