Tadım Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tadım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Tading şikayet hattına telefondan Tadım müşteri hizmetleri numarasına telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini doğrudan bağlayarak tatma İşlemi kolayca yapabilirsiniz.

Tatma Çağrı Merkezi Numarası

Gaziantep Tekinalp ailesi tarafından 1971 yılında Türkiye'den ve dünyadan bu yana tadımıyla kurulan "Ambalajla fındık, en kaliteli ürünler, Ülkemizin yaklaşımıyla hizmet veren seçkin markalarından biridir. Satıştan sonra ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda veya ilginizi çekebilecek herhangi bir konuda temasa geçebilmek için aşağıdaki ürün şikayet veya yorum ve öneri formlarını doldurabilirsiniz. resmi web sitemizdeki veya resmi web sitemizde belirtilen müşteri üzerindeki "Bize Ulaşın" sekmemize ulaşabilirsiniz: [email protected] veya [email protected] e-posta adresleri, sosy kırmızımedya kanalları, müşteri hizmetleri numaramızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz. 0850 201 1971 veya 0216 251 9300 – 01 numaralı merkez ofisimiz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede size yazılı ve / veya sözlü geri dönüş yapılacaktır. kalite politikamızın odak noktası olan omers, tüm çalışanlarımız sorularınızı cevaplamaya ve sorunlarınıza çözüm bulmaya hazırdır.

Tadım çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Tadım ailesi olarak, tüm sorularınızı cevaplamak için elimizden geleni yapıyoruz ve her zaman göreve hazırız. Çıkış noktamız olan kalite ve kesintisiz hizmet mantığı ile resmi web sitemiz www.tadim.com.tr'de sunulan “Satış Noktası veya Tüketici İletişim Formu” veya [email protected] uzantılı posta adresleri veya [email protected] Bize hafta içi 0850 201 1971 veya 0216 251 9300 – 01 ile 08: 00-17: 00 saatleri arasında veya sosy kırmızımedya hesaplarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun iletişim kanalını seçerek bize kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm toplantılarımız kalite politikamıza göre kayıtlıdır ve tüm kişisel bilgileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında da korunmaktadır. Sorununuzu çözmekten ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tadım müşteri hizmetleri numarası ile kolayca iletebilirsiniz. sorunların çözümünde sorumluluk almaktan çekinmeyen bir markadır. Bu doğrultuda 0850 201 1971 numaralı telefondan müşteri iletişim merkezimize erişebilir ve talimatlarımızı takip ederek probleminizin çözümünü bulabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Tadım doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümler sunar.

Tadım Şikayet Hattı

Tatma şikayeti hattı, ortaya çıkan sorunlara müdahale ederek çözüm bulmak için sınırlarını zorlamaktan kaçınmamaktadır. Yukarıda belirtilen müşteri iletişim merkezi numarasını aramanın yanı sıra, www.tadim.com.tr adresindeki iletişim formlarını doldurarak ve [email protected] veya musteri uzantılı e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. [email protected]

Şikayetler Kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Tadım şikayet hattı problemlerini müşterilerine aktarabilir.

Tadım Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezi numarası. Tadım çağrı merkezi numarasına 0850 201 1971'den ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0850 201 1971

E-posta: [email protected]

İnternet sayfası Ayrıca, iletişim kurabileceğiniz bir Tadım iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Tadım, istek ve sorunlarınıza en kısa sürede geri dönerek size her konuda destek sağlayarak sizi tatmin etmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda sistem üzerinden bir e-posta göndererek ya da Tadım irtibat numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Tadım iletişim bilgileri, Tadım telefon numarası, Tadım iletişim telefonu, Tadım canlı destek, Tadım müşteri temsilcisi, Tadım şikayet hattı, Tadım müşteri hizmetleri numarası, Tadım çağrı merkezi numarası, Tadım iletişim numarası, Tadım çağrı merkezi, Tadım müşteri hizmetleri doğrudan bağlanıyor

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tadım Çağrı Müşteri hizmetleri & Tadım Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tadım Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tadım Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. GÖKHAN

    %%yazar&& selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, şukuladım

  2. BAHATTİN

    %%yazar&& Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler