Taç Doğrudan Bağlantı İrtibat Numarası

Taç markası, Türk geleneklerini yıllardır başlatabilen ve kaliteli ürünleriyle bizi tatmin etmeyi başaran bir tekstil markasıdır. Peki Crown markası nasıl büyüdü, bugün nereden geldi? Onları birlikte inceleyelim.
Denizli Babadağ, Türkiye'nin geleneksel tekstil merkezlerinden biridir. Taç t Denizli'de kurulmuş olup, geleneksel merkezlerden biri olan Türkiye, bir markanın temelini atmıştır.
Zorlu Ailesi kaliteli ürünlerinden övgüyle söz etti ve işi ilerletmek için bir markaya katılmayı düşündü ve 1980 yılında Taç markası altında toplandı.
Crown markası ürünlerini yurt dışına satmaya başladı, Türkiye'de Zorluteks Tekstil fabrikaları ile işbirliği yapmadan bir araya geldi. Daha sonra 1980'den 1997'ye kadar evde çalıştı.
Türkiye aynı zamanda Crown'un başarısını yurtdışında da gösterebildi ve diğer yabancı markalar Türk markası crown ile de yarışabildi. Yaklaşık 700 milyon nüfusa sahip komşu ülkelerde de liderdir.

Crown bir sertifika ile çalışmasının bir göstergesi olarak sunulan kaliteli ürünleri taçlandırdı ve kalitesinin tesadüf olmadığını kanıtlamayı unutmadı.
Ayrıca günümüzde Zorlu Tekstil grubunun en büyük markası olmayı başarmıştır.
Peki bu marka ne satıyor? Crown pamuksu dokusu ile kaliteli nevresimlerin yanı sıra; Havlu, yatak örtüsü, perde, battaniye, halı ve mutfak eşyaları (tencere, tava, çat kırmızıbıçak takımı vb.)
1698 yılında Türkiye'deki 26 mağazanın yanında geniş bir yelpazede Taç olan bu mağaza farklı bir satış noktasına sahiptir.
Dünyada 24 ülkede 120 merkez mağaza ve 735 satış noktası ile adını büyük alanda tanıtan yerel markamızdır. onu her zaman mutlu etmeyi başarır.
Yerli markamız Taç Ar-Ge ve kalıp çalışmalarına büyük önem vererek koleksiyonuna önemini kanıtlamıştır.
Taç marka değeri açısından lider pazar markasıdır.

Herhangi bir sorun veya öneriniz için Taç Doğrudan Ek İrtibat Numarası 'u arayabilirsiniz.

Taç Doğrudan Bağlantı İrtibat Numarası : 0850 202 01 08

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>