SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superfresh çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Superfresh şikayet hattına Superfresh müşteri hizmetleri numarası iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. Superfresh müşteri hizmetleri doğrudan bağlanıyor çıkış sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Superfresh Çağrı Merkezi Numarası

Superfresh, 1990 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen dondurulmuş gıda markası olarak müşterilerine ürün sunmaktadır. Et ürünleri, deniz ürünleri, unlu mamuller, patates çeşitleri, kroketler, tatlılar, sebze ve meyveler pişirilmeye hazır ambalajlı ve ton balığı gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markamız, lezzeti ve kalitesiyle her zaman tercih sebebidir. Müşterilerimize her zaman büyük bir özveri ve saygı ile sunduğumuz dondurulmuş gıda ürünlerimizin arkasındayız. damak zevki. Müşterilerimiz olarak, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya ürün ve markamızla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak istediğinizde, çağrı merkezimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm soru ve taleplerinize yanıtbulmak için 7/24 açık olan çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezimize ulaşmak için +90 (212) 567 15 67 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Superfresh çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Numarası

Superfresh günlük yaşamın acelesi altındadır Masalar için vazgeçilmezdir çünkü ihtiyaç duyduğumuz ekonomik, lezzetli, güvenilir ve pratik gıda ihtiyacını karşılar. Ürünlerimizi internet üzerinden veya en yakın marketten alabilirsiniz. Müşterilerimizin geri dönüşüne ve memnuniyetine, ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz öneme önem veriyoruz. Herhangi bir istek ve sorunu görüşmek istediğinizde çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz her türlü ürünle ilgili sorunlarınıza çözüm bulmak için hattımızın diğer ucunda sizi bekliyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 209 16 16 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Superfresh müşteri hizmetleri numarası ile kolayca iletebilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantısı [19659003] Superfresh müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, 0850 209 16 16 numaralı telefondan Kerevitaş tüketici telefon hattına bağlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. bu hat.

müşteriler genellikle büyü doğrudan Superfresh müşteri hizmetleri tekliflerine mümkün olan en kısa sürede bağlanır.

Superfresh Şikayet Hattı

1990'dan beri Türkiye olarak faaliyet gösteriyor Türkiye'de bulunan ve her zaman lider olan markamız bu başarıyı ürün kalitesi ve müşteri ilişkilerine verdiği öneme borçludur. Superfresh şikayet hattı siz kıymetlimüşterilerimizin yaşadığı sorunları paylaşmak ve bizim için bir çözüm bulmak için sunulmaktadır. İrtibat bürosu veya müşteri ilişkileri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ya da https://www.kerevitas.com.tr/tr/iletisim bağlantısını kullanarak formu doldurarak mesajınızı merkezimize gönderebilirsiniz. E-posta ile ulaşmak isterseniz, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezi iletişim e-posta adresimiz Kerevitaş olan [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Superfresh Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Superfresh çağrı merkezi numarasına 0850 209 16 16'dan ulaşabilirsiniz.

İletişim

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

Tel: +90 (212) 567 1 567

Merkez

Adres: Kısıklı Mahallesi Yenişen Sokak Yıldız Holding B Blok Apt. No: 8 B / 1 Üsküdar İstanbul

Tel: 0850209 16 16
Faks: 0212676 01 29
Mail: [email protected]

İnternet sayfasından iletişime geçebileceğiniz bir Superfresh iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım isteyebilir veya Superfresh iletişim numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Superfresh iletişim bilgileri, Superfresh telefon numarası, Superfresh iletişim tel, Superfresh canlı destek, Superfresh müşteri temsilcisi, Superfresh şikayet hattı, Superfresh müşteri hizmetleri numarası, Superfresh çağrı merkezi numarası, Superfresh iletişim numarası, Superfresh çağrı merkezi, Superfresh müşteri hizmetleri doğrudan bağlanır

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
SuperFresh Çağrı Müşteri hizmetleri & SuperFresh Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için SuperFresh Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca SuperFresh Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *