Soylu AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Soylu AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Soylu AVM müşteri hizmetleri numarasına makalemizdeki Soylu AVM şikayet hattı numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Soylu AVM müşteri hizmetleri, doğrudan bağlantı aracılığıyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir.

Soylu AVM Çağrı Merkezi Numarası

1994 yılında Soylu Alışveriş Merkezleri, elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan ev eşyasına, küçük ev aletlerinden ev tekstili ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. sizlere lider markalarımızla hizmet ediyoruz. Alışveriş yaparken en kaliteli ve en uygun ürünlerle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda siz kıymetlimüşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Çalışma saatlerinde çağrı merkezimizdeki temsilcilerimiz ve Whatsapp destek hattımız ile istek, görüş ve önerilerinizi dinlemeye hazırız. Önceliğimiz siz kıymetlimüşterilerimizin memnuniyetidir.

asil Mall çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

soylu AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

kartsız kredi, peşinat ve 15 ay vadeli finansman seçenekleri ve 27 ile Türkiye ile kapı alternatiflerinde ödeme Mağazamızda yüzlerce çalışanımızla her türlü ihtiyacınızı karşılamaya hazırız farklı noktalarda ve soyluavm.com web sitemizde. Soylu AVM olarak siz kıymetlimüşterilerimizin taleplerini güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat ve zamanında teslimat güvencesi ile en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hafta İçi ve Cumartesi Günleri 09: 00-12: 30 saatleri arasında ve öğleden sonra 13:30 – 18:30 arasında 0 (212) 645 1 645 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sorun, istek, görüş ve önerilerinizi 0850 666 06 45 numaralı Whatsapp destek hattımız üzerinden de gönderebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri numarası ile kolayca gönderebilirsiniz. Soylu AVM. Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat, zamanında teslimat ve en uygun ürün seçenekleriyle alışveriş yaparken sizler için orada olmaya devam ediyoruz. Çalışma saatlerinde, çağrı merkezimizin 0 (212) 645 1 645 telefon numarasını aradıktan sonra, muhasebe departmanına "1" numarasını, hukuk departmanını "3" numarasını tuşlayarak bağlayabilir ve çok kısa bir süre bekleyebilirsiniz. operatöre bağlayın. Müzakerelerimiz kalite standartlarına göre kayıt altına alınmaktadır. Kişisel verileriniz koruma altında.

Müşteri tabanı büyüdükçe Soylu AVM müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı en kısa sürede çözümler sunar. 645 telefon numarasına başvurabilir veya [email protected] adresinden ya da soyluavm.com web sitemizdeki iletişim bölümüne adınızı, e-posta adresinizi ve mesajınızı yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti güvencesi ile size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Soylu Alışveriş Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Soylu AVM çağrı merkezi numarasına 0850 222 2 000'den ulaşabilirsiniz.

İletişim

Başlık: Soylu Alışveriş Merkezleri LTD. STI.
Genel Merkez: Fevzi Çakmak Mah. 1107 Sokak No: 7/34220 ESENLER İstanbul – Türkiye
Telefon: 444 80 39 (Çağrı Merkezi) 0212645 1 645
Yas kırmızıHizmet: 0850666 00 50
Whatsapp Destek Hattı: 0850666 06 45
Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected]
Mersis – Ticaret Sicil No: 776003853500015 – 3127611
E-posta: [email protected]

Soylu AVM'nin internet sitesinde iletişim kurabileceğiniz iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Soylu AVM, istek ve sorunlarınız için destek sağlayarak sizi tatmin etmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Soylu AVM irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz. , Soylu AVM müşteri temsilcisi, Soylu AVM şikayet hattı, Soylu AVM müşteri hizmetleri numarası, Soylu AVM çağrı merkezi numarası, Soylu AVM irtibat numarası, Soylu AVM çağrı merkezi, Soylu AVM müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Soylu AVM Müşteri hizmetleri & Soylu AVM Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Soylu AVM üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Soylu AVM hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Cevdet

    Arkadaşlar benim taksidim 145tl iki gün gecikmeli olarak benden 149 TL alındı bunun hesabını kim verecek yasiklar olsun sizlere