Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sleepy markası 2004 yılında 1966 yılına dayanan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetleriyle başladı. 2010 yılında yetişkin bezleri, cep mendilleri ve ıslak havlular ve 2013 yılında; 2017 yılında underpad ve kadın yastıkları üretmeye başlayan Eruslu, sağlık sektöründe sağlam adımlar atmaya devam ediyor.

Sleepy kapsamını zaman içinde genişletir ve müşterilerine birçok ürün sunar. Sleepy kalitesi, esnek dokusu ve tahriş edici olmayan yapısı ile tercih edilen bir markadır. Eruslu Sağlık, yenilikleri ve teknoloji gelişmelerini yakında takip etmekte, mevcut ürünlerini anında ve kaliteli sunumlar sunmak için geliştirmekte ve müşterileri için her zaman sektöre yeni ürünler getirmektedir. Milyon pedli hasta altlığı, 10 milyon paket ıslak havlu, 11 milyon palet cep mendili, 100 milyon hijyenik adet pedleri ile üretim kapasitesi açısından sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Sleepy emici dağıtıcı kanalları sayesinde sıvıyı hemen emer ve hızlı kuruluk sağlar. Sleepy'nin hızlı kurulması annelerin onayını ve memnuniyetini alan bir markadır. Sleepy pamuksu dokusu ve hijyenik yapısı ile müşterilerin tercih ettiği bir markadır.

Alerjik reaksiyonlar, şikayetler veya olumlu geri bildirimler için Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Sleepy Çağrı Merkezi İrtibat Telefon Numarası : 0850644 55 00

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sleepy Çağrı Müşteri hizmetleri & Sleepy Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sleepy Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sleepy Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *