Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi şikayet hattına ulaşabilir Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri hizmetleri numarası . Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri hizmetleri, doğrudan bağlantı yoluyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir .

Sigorta Bilgi ve Denetleme Merkezi Çağrı Merkezi Numarası

Sigorta poliçeleri ve kayıp kayıtlarını birden fazla bilgi merkezinde toplamak amacıyla kurulan Sigorta Bilgi ve Denetleme Merkezi. iletişim kanalı üzerinden hizmetinizde. Bu iletişim kanalları üzerinden yapabileceğiniz işlemler:

  • Hasar Dakikaları
  • Kaza Tespit Dakikaları
  • Belirli sigorta faaliyetlerinin istatistikleri ve raporları
  • Trafik Sigortası Teklifi

Çevrimiçi işlemler menümüzden, uzman raporunuzdan, uzmanınızdan ödev durumu, ilke durumu ve ölen kişinin sorgusunu yapabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz aracılığıyla hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, sorununuz veya isteğiniz doğrultusunda size rehberlik eder. Çağrı merkezlerimizin dışında yazılı olarak iletişim kurmak isterseniz, sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formunuz incelendikten sonra temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çağrı merkezi numarası Bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Müşteri Hizmet Numarası

Sigorta sektörüne ait Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, hizmetleri tek bir merkezde toplama ve bunları isteyen veya ihtiyaç duyanlara güvenli bir şekilde sağlama misyonuna sahip bir kurumdur. onlar. Kurumumuzun müşteri hizmetlerine ulaşmak için 11890 veya 0 850 277 60 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 11890 ile müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla; Araç hasar sorgulama, araç detay sorgulama, dikkatsiz dönem sorgulama ve parça değiştirme gibi işlemler yapabilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz diğer hizmetlerimiz hakkında gerekli yardımı sağlamak için 0 850 277 60 60 numaramız bulunmaktadır. Kaza raporunu daha hızlı doldurmak için Mobil Kaza Raporu uygulamamızı indirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Müşteri hizmetlerimize 11890 numarası ile plaka numarası veya şasi numarası bilgisi verdiğinizde, herhangi bir işlem yapılacaktır. Bunun yanı sıra, araç hasar sorgulama, araç detay sorgulama ve değişen parça sorgulamalarını SMS ile de yapabilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezine bağlı 5664 SMS hizmeti için lisans numarası veya kasa numarası bilgisi gereklidir. 0850 277 6060 ve 11890 ile müşterilerimizin işlemlerine göre ilgili numarayı aramaları, böylece müşteri hizmetlerimize daha hızlı bağlamaları hedeflenmektedir.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Şikayet Hattı

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi ile ilgili şikayetlerinizi web sitemizdeki iletişim formu ve 0850 277 6060 numaralı çağrı merkezimizden gönderebilirsiniz. İletişim formumuzdaki şikayetiniz için, önce TC kimlik numarası, ajans plaka numarası, uzman plaka numarası veya broker lisans numarasını girmeniz gerekir. Ardından konu başlığınızı seçin ve adınızı, soyadınızı, telefon ve e-posta bilgilerinizi ve açıklamanızı yazın. Eklemek istediğiniz son bir dosyanız varsa, ekleyin ve gönderin.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi şikayet hattı şikayet hattının telefonunu aktif tutar.

. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çağrı merkezi numarasına 0850 277 60 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sok. No: 1 Kat: 20-21 34732 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0 850 277 60 60

İnternet sayfasından da iletişim kurabileceğiniz Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınıza geri dönerek sizi her konuda destekleyen Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi memnuniyetinizi hedeflemektedir. . Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim bilgileri, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi telefon numarası, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim tel, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi canlı destek, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri temsilcisi, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi şikayet hattı, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri hizmetleri numarası, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çağrı merkezi numarası, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim numarası, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çağrı merkezi, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müşteri servis doğrudan bağlantısı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>