Shopier Doğrudan Ek İrtibat Numarası

Shopier bireysel kullanıcıların kendi web sitelerine entegre edip ödeme alabilecekleri bir sistemdir. Bu sistem sayesinde, herkes san kırmızıpos'ı web sitelerine kolayca entegre edebilir. Hızlı onay, onaylanmasının en çok tercih edilen nedenidir.

  • En çok tercih edilen konumdur çünkü onay süreci hızlıdır ve ürün kolayca eklenebilir. Komisyon oranları biraz farklı olmakla birlikte diğer pozlardan biraz daha yüksektir. Bunun nedeni KDV, Servis ücreti.

Shopier'in onayını aldıktan sonra API yükleme kodlarını sitenizin yönetici panelinden etkinleştirebilir ve bakiye yükleme sistemini veya doğrudan ürün satış modülünü etkinleştirebilirsiniz. Haftanın günü Çarşamba olarak ayarlanır.

San kırmızıPOS sistemlerinde en önemli şey iletişimdir. Shopier sisteminde ödeme, sipariş veya entegrasyon ile ilgili herhangi bir problemde bunlara doğrudan ulaşabilirsiniz. Sorunu ilgili makama açıklayabilir ve çözebilirsiniz. daha hızlı olabilir. Ancak şirket, Türkiye'nin en güvenilir san kırmızıödeme sistemi olarak tüm müşterilerine memnuniyet garantisi veren kazı adını durdurdu.

Dükkan müşteri sistem ile çok hızlı bir şekilde temas olabilir, müşteriler nakliye takip numarası veya dijit kırmızıürün teslim edebilirsiniz.

Bu sistemde makalelerini yayınladıkları bir blog da var. Sistemin ödeme, sipariş ve kullanımı hakkında ayrıntılı bilgiyi bu bölümden edinebilirsiniz. Shopier onay sürecini beklemek istemeyen ve komisyon oranını dikkate almayan kullanıcılar için ide kırmızıbir sistemdir. Bazı pos sistemlerinde, yetersiz teknik destek ve ödemelerde gecikme nedeniyle sorunlar olabilir. Shopier'de sistem tamamen otomatiktir, bu nedenle bu tür durumlarla karşılaşmak çok zordur. En ufak bir problemle

Shopier Doğrudan Bağlantı İrtibat Numarasını arayabilir ve bir çözüm bulabilirsiniz. Doğrudan Bağlantı Kontak Numarası : 0 (850) 840 15 10

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Shopier Doğrudan Müşteri hizmetleri & Shopier Doğrudan Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Shopier Doğrudan üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Shopier Doğrudan hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *