Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hakkında bilgi almak istiyorsanız

Ses Turizm çağrı merkezi numarası makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla Ses Turizm şikayet hattına telefondan ulaşabilirsiniz. Ses Turizm müşteri hizmetleri İşlemlerinizi doğrudan bağlantı üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Ses Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Otobüsle seyahat etmek çoğu insanın seyahatlerinde tercih ettiği yoldur. Özellikle rahat ve konforlu bir yolculuk yaparsanız, zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Geniş ve 2 + 1 oturma düzeni ile Ses Trurizm insanları hedef şehirlerine güvenle götürüyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Balıkesir gibi birçok şehirdeki yolcuları Yozgat şehrine taşıyor. Koltuğun arkasındaki geniş ekran televizyonla film izleyebilir ve TV kanallarını izleyebilirsiniz. Ücretsiz Wi-Fi imkanından yararlanabilir ve 220 Wolt soketli telefon ve dizüstü bilgisayar gibi cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Güvenli seyahat ve zamanında varış ilkesini benimseyen şirket aynı zamanda her konuda insanların görüşlerine önem veriyor. Seyahatinizden önce ve sonra sorunlarınızı dile getireceğiniz çağrı merkezleri siz kıymetlimüşterilerimiz için oluşturulmuştur. Otobüs saatlerini öğrenmek ve fikir ve önerileriniz için çağrı servislerini arayabilirsiniz.

Ses Turizm çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilet Almak İçin Herhangi Bir Ses Turizm acentesine gidebildiğiniz için; Ayrıca sesturizm.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 0 850 532 0 737 size 7/24 hizmet vermektedir. Bilet rezervasyonu, satın alma, iptal, talep, dilek, öneri gibi işlemlerin web sitemizde yapılması çok kolaydır. Ayrıca, mobil uygulamamızı telefonunuza indirirseniz; Bilet alımlarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yapabilirsiniz.

1960 yılından bu yana Yozgat iline hizmet veren şirket, deneyimli kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yeniliğe açık fikirlerimizle kalitemizi daha da ileriye taşımayı amaçlıyoruz. Herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetlerimiz, bizden kaynaklanan herhangi bir problemde yanınızda olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz.

Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı [19659003] Yukarıdaki numara ile sesli turizm müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı mümkündür. Ayrıca bize e-posta adresimiz [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz. Bizi facebook ve instagram hesabımızda takip edip iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe Ses Turizm doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümler sunar.

Ses Turizm Şikayet Hattı

Ses Turizm sizden gelen her türlü soruna, sıkıntıya ve şikayete önem vermektedir. Şikayet etmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve bize e-posta gönderebilirsiniz. Tüm şikayetler tarafımızdan değerlendirilecektir.

Ses Turizm'in şikayetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlayacaktır.

Ses Turizm. Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Ses Turizm çağrı merkezi numarasına 0850 532 0 737'den ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Altıntepsi, Esenler Otobüs Terminali 9/10, / İstanbul, Bayrampaşa 34035
Tel: +90 850532 0 737
E-Posta: [email protected]

Ses Turizm iletişim formu bölümü de internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Ses Turizm, talep ve sorunlarınıza en kısa sürede dönerek sizi tatmin etmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Ses Turizm irtibat numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Ses Turizm iletişim bilgileri, Ses Turizm telefon numarası, Ses Turizm iletişim tel, Ses Turizm canlı destek, Ses Turizm müşteri temsilcisi, Ses Turizm şikayet hattı, Ses Turizm müşteri hizmet numarası, Ses Turizm çağrı merkezi numarası, Ses Turizm iletişim numarası, Ses Turizm çağrı merkezi, Ses Turizm müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>