Sensodyne Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hepimiz ağrısız bir sakız ve beyaz dişlere sahip olmak istiyoruz. Uzun yıllar boyunca, bu talep için birçok marka var ve bunun için yeni ürünler yarattılar. Bu markaların en tanınmışlarından biri olan Sensodyne ile sizinle araştırma yapalım. Sensodyne 1907 yılında eczacı Alexender Block tarafından kuruldu. Brooklyn, New York merkezli bir şirket olan Block Drug tarafından satılan ilk diş macunu markasıdır.
1961'de diş macunu ilk önce stronsiyum klorür formülasyonuna dayanan bir dezenfektan macunu olarak sunuldu. Sensodyne diş macunu üretirken sadece diş beyazlığına dikkat etmekle kalmadı, aynı zamanda diş eti sağlığına da dikkat etti. Başka bir deyişle, ağrılı dentin sendromu ve hassas dişleri olan kişiler için diş macunu ve ağız bakım suyu yapmayı ihm kırmızıetmedi. Sensodyne markası.
Sensodyne markası GlaxoSmithKline'a aittir ve Japonya'da "Shumitect" adı altında pazarlanmaktadır
1980'de potasyum nitrat içeren yeni bir diş macunu üretmek Sensodyne ; 2000 yılında Block Druk GlaxoSmithKline tarafından satıldı.
2006 yılında, Sensodyne Pronamel piyasaya sürüldü ve diş çürümesine rağmen diş kaybına rağmen, ürettiğimiz ve piyasaya sunduğumuz ürünlerle günde iki kez etkili, kaliteli ve koruyucu bir ürün olarak kullanılmaktadır. tükettiğimiz asidik yiyecek içecekleri,

Sensodyne hassas dişleri olan bireyleri unutarak onlar için özel diş macunu üretmeyi unutmaz.
Son olarak, diş macunu için yetinmedi, aynı zamanda ağız sağlığımız için gargara diyebileceğimiz ağız yıkama suyu da üretti.

Diş sağlığı sorunları veya önerileri için Sensodyne Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz.

Sensodyne Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 4 083

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sensodyne Çağrı Müşteri hizmetleri & Sensodyne Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sensodyne Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sensodyne Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *