Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kararsız Silah çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Unshakable Silah şikayet hattına erişilemeyen Silah müşteri hizmetleri numarası telefonundan erişebilirsiniz. Sarsılmaz Silah müşteri hizmetlerinin üzerinden bağlanması kolaydır.

Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi Numarası

Askeri silahlar ve spor silahları söz konusu olduğunda, ülkemizde akla gelen tek özel organizasyon elbette Sarsılmaz silahıdır. Bu maceraya 1880 yılında başlayan şirketimiz, işlerini ciddiye alan bir ekip ve ilgili personelden oluşmaktadır. Ülke çapında büyük talep gören ürünlerimiz hem çeşitlilik hem de işlevsellik açısından öne çıkıyor. Herhangi bir anlamda, olumlu ya da olumsuz görüşleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır. Tercih edilmek için nedenimiz var, silah üreten sadece özel şahısların yanı sıra Türkiye'deki organizasyonlar da bize basitulaşmıyor. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz günün herhangi bir saatinde her türlü soruna veya soruna yanıtvermektedir. Müşteri memnuniyeti açısından kendimize en azından kalitemiz kadar güvendiğimizi söylemek isteriz.

Sarsılmaz Arms çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Sarsılmaz Arms Müşteri Hizmetleri Numarası

İhraçlarımız nedeniyle 1880'den beri dürüst bir gurur duyuyoruz. Sarsılmaz silahlar bir mühendislik firması ve aynı zamanda bir havacılık firmasıdır. ABD'ye ihraç edilen ürünlerin yarısından fazlası, kalan persentil Uzak Doğu, Afrika ve benzeri ülkelerdeki 76 ülkeyi kapsamaktadır. Dünya markası olma özelliğine sahip olduğumuzun bilincindeyiz ve siz kıymetlimüşterilerimize her zaman en özel ilgiyi sunuyoruz. Sarsılmaz silah ailesi olarak, geri bildirimlerinize her zaman önem veriyoruz. 0 380 548 84 50 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri temsilcimize kolayca danışabilirsiniz. Kayıtlı konuşmanız kişisel bilgilerinize verdiğimiz önem dahilindedir. Sorununuz ne olursa olsun, sorunun en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sarsılmaz Arms müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz. Müşterilerimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Bu nedenle Sarsılmaz silah müşterilerinin zamanını önemsiyor; Doğrudan müşteri hizmetlerimize bağlanmak istiyorsanız, personel işlemleri için 0, 5, lojistik ve satın alma için 6 ve kalite ve güvence için 7'yi arayabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Sarsılmaz Silah'a doğrudan bağlanın en kısa sürede çözümler sunar.

Sarsılmaz Arms Şikayet Hattı

Siz kıymetlimüşterilerimizin memnuniyetine ve geri bildirimlerine büyük önem veriyoruz, sadece www.sarsilmaz.com web sitemizdeki formu doldurup bize bildirin. Sarsılmaz bir silah olarak, size yüksek düzeyde hizmet sunmak için düşüncelerinizin bir kısmını ekledik. Ayrıca bu formu doldurabilirsiniz. Böylece taleplerinize daha fazla analitik yanıt verebiliriz.

Şikâyetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Sarsilmaz Gun şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlıyor . Şikayet Hattı

Çalışma saatleri boyunca çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarasına 0 380 548 85 61/62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez
Adres: Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No: 20 Beyköy kasabası – Düzce / TÜRKİYE

Telefon: [194590012]
+90380548 85 61/62 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90380548 87 97 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90330548 80 11 – BİTKİ
+90330548 84 50 – BİTKİ
+90533347 48 95 – BİTKİ
+90 535 025 14 59 – SANTRAL

+90 531 161 25 11 – WHATSAPP LINE

Faks: +90 380 548 85 63

Sorularınız için: [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz [19659007] Sarsılmaz Silah iletişim formunun bir parçası da var.

Talep ve sorunlarınıza en kısa sürede dönerek size her alanda destek veren Sarsılmaz Silah memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Sarsılmaz Silah irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Sarsılmaz Silah iletişim bilgileri, Sarsılmaz Silah telefon numarası, Sarsılmaz Arms iletişim telefonu, Sarsılmaz Silah canlı destek, Sarsilmaz Arms müşteri temsilcisi, Sarsilmaz Arms şikayet hattı, Sarsilmaz Arms müşteri hizmetleri numarası, Sarsilmaz Arms çağrı merkezi numarası, Sarsilmaz Arms irtibat numarası, Sarsilmaz Arms çağrı merkezi, Sarsilmaz Arms müşteri hizmetleri doğrudan bağlanmaktadır

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sarsılmaz Silah Müşteri hizmetleri & Sarsılmaz Silah Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sarsılmaz Silah üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sarsılmaz Silah hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. HÜSEYİN CAHİT

    %%yazar&& Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

  2. BARIŞ

    %%yazar&& Selam herkese sayfa cidden çok iyi, şukuladım

  3. EMRE

    %%yazar&& selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım